Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is idegesít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít, ha a barátnőtök nem szól vissza, nem reagál, ha sértegetitek?

Figyelt kérdés

A páromat zavarja, hogy sokszor csak fapofával hallgatom, amikor engem szid, veszekszik valamiért, mert ez szerinte olyan, mintha a falnak beszélne. Ilyenkor a végén már olyan durván beszél, hogy már legszívesebben elrohannék valahová, hogy ne halljam, de akkor sem szólnék vissza, mert nem tudok mit, utálok veszekedni. De minél csendesebb vagyok, annál jobban ordít, mert szerinte megsértem a hallgatásommal.

Nem tudom, hogy kell reagálni ilyenkor.

Tegnap már elkezdte kirámolni a hűtőből az élelmiszereket, és egyenként hajigálta a földre (kicsomagolva), mert szerinte velem másként már nem lehet.


Nem én idegesítettem fel, hanem a főnöke munkában.


Most ha ordítoznék, az jobb lenne?


2017. szept. 7. 11:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Szép párkapcsolat. Nem értem hogy lehet így valakivel együtt lenni.
2017. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Minden kapcsolatban vannak viták, tegye fel a kezét, aki egy 4-5-6 éves párkapcsolatban még egyszer se emelte fel a hangját ok nélkül a másikra.
2017. szept. 7. 11:13
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Több éve együtt élek a párommal és sohasem szidtuk egymást, nem hajigálja a kaját, tányért.
2017. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%

Az "ok nélkül felemelem a hangomat", és a "bántom az állítólagos szerelmemet, sértegetem, üvöltözök vele, ill. idegbeteg módjára dobálom a kaját a földre (ez amúgy mi...???)" között azért van különbség.

Előbbi valóban előfordulhat néha, persze utána - ill. még akkor - lenyugszunk és megbeszéljük. Utóbbi viszont nagyon nem normális. Hiába x éves a "kapcsolatotok", tökéletes példa vagytok arra, hogy a kapcsolat minőségét nem az ideje határozza meg.

(Lassan 13 éve élek házasságban, csak azért mondom, hogy tudd, nem "kívülállóként" okoskodom.)

2017. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

"A hallgatásod rendkívül provokatív"


[link]

2017. szept. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Ez valami vicc? Úgy kell erre reagálni, hogy összeszeded a cuccait / cuccaid, attól függően, kié a lakás, és kidobod / lelépsz.
2017. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%
#2: soha nem kuabalunk egymassal. Kidobnam a pixcsaba az ilyen duhongo orultet.
2017. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

De miért hagyod, hogy üvöltözzön veled? Attól még, hogy valaki felidegesíti, még nem lenne joga SÉRTEGETNI, és szidni a "szerelmét".

Ezt a kajadobálást meg nem kommentálnám, elég idegbeteg dolog, és nem old meg semmit. Ha egy ilyet levágna nekem valaki, pláne a szerelmem, én se méltatnám válaszra. Dühöngje ki magát nyugodtan, aztán jöjjön vissza, és beszéljük meg emberi módon a problémát.

2017. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%

25 éve élek házasságban, és egy kezemen meg tudom számolni, hányszor emeltük fel a hangunkat egymás ellen.

Szóval van veled probléma rendesen, ha elhiszed azt a süket dumát, hogy jól van ez így, minden kapcsolat ilyen.

Ha a férjem rendszeresen üvöltött volna velem, főleg úgy, hogy nem én bosszantottam fel, és még dobálózik is, akkor nagyon hamar az elváltak táborát gazdagítottuk volna.

Hidd el, amit te leírtál az legmesszebbmenőkig abnormális. Ha jót akarsz magadnak, kiteszed ezt a vadbarmot az életedből.

2017. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Hatos vagyok. Nálunk sem volt soha üvöltözős sértegetés. A párom szerencsére el tudja mondani normális hangerőn, emberi stílusban, ha valami gondja van. Szerintem ez a normális, de te tudod, nekem aztán nyolc, mások milyen fostengerben hemperegnek, ha élvezik...
2017. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!