Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozi közben illik?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A barátommal 1.5 éve vagyuk együtt nagyon ritkán tudunk szórakozni menni

Péntek este moziban voltunk és messengeren irogatott a barátom egy lánnyal,szoltam neki hogy most moziba vagyunk ráér visszairni neki később

Aznem zavar hogy vannak barátai,én ezt el is mondtam

De ne mozizás közbe tegye,és én lettem a hibás hogy ő akkor ír vissza amikor akar és ő ha a mozi közben szeretne akkor fog vissza irni neki,egyből támadt meg üvöltőzött velem

Pedig én csak annyit kértem hogy mozi alatt tegye el

Az nem zavar ha mással is beszélget oké beszélgessen de vannak olyan helyek időpontok amikot szerintem nem illik

Mit gondoltok erről

Hogyan tudnék vele beszélni hogy megértse



2017. szept. 11. 06:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%
Szerelem ide vagy oda, nekem ha megmondanák hogy mit csinálhatok és mit nem akkor nekem sem tetszene. Nem az anyja vagy, hogy megneveld. Ha mobilozok mert suttyó akkor maximum jelezheted neki, hogy nem illik, de felnőtt embernek ne mondd meg hogy mit csináljon. Anyja már van egy nem kell mellé még egy. Az ő stílusa is gáz, ahogy reagált erre, de lehet hogy már a sokadik ilyen alakalom volt, aztán most telt be nála a pohár.
2017. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pitsaba ez egy suttyo.
2017. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
nem illik, de a büdös suttyója nem tudja
2017. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#10


"És olyanokat vágott a fejemhez hogy elveszem tőle az osszes barátját teljesen bezárom őt....."


No, álljunk meg itt egy picit!

EZT vajon szerinted miért is mondhatta?

2017. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem illem kérdése, moziban nyugodtan lehet (ha tud) mobilozni. Bár meggondolandó, hogy ha ott vagy mellette, akkor miért nem elég annyit visszaírni hogy "később beszélünk". A kiakadás meg csak hab a tortán.
2017. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen parasztok miért kellenek a lányoknak?
2017. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyek és szituációk, ahol tabu a telefonozás.

A mozi ilyen.

Nem azt mondom, ha egy nagyon fontos levelet várnék,akkor lehet én is a zsebemben hagynám rezgőn film közben is. De nem nyomkodnám indokolatlanul.

Nem azért megy el és fizet az ember, hogy utána végig telefonozza, hanem azért, hogy kicsit kikapcsoljon és jól érezze magát.

Az meg még inkább nettó bunkóság, hogy egy másik csajnak írogatott és még ő volt felháborodva.

Én ott hagynám a fenébe, keress olyat, aki szeret és tisztel és nem analfabéta ezen a téren, ismeri az illemet.

Én telefon függő vagyok, de egy moziban baromira nem illik, akkor sem, ha nem érdekel a film.

Aki mögöttem ül még alacsony fényerőn is mindent lát és zavarja, hogy a villogó fényt látja.

Meg téged sem igazán tisztel, alig tudtok együtt lenni, akkor is azt a szart nyomkodja.

2017. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Őszintén, többször csesztetted emiatt? Ha nem és ez volt az első, akkor vaj van a füle mögött. Normális ember akinek nincs titkolnivalója, nem reagál így.
2017. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#15

Moziban (vagy bármilyen más, csoportos tevékenység esetén) is csak úgy illik mobilozni, ha az ember elnézést kér és FÉLREVONUL annyira, hogy a többieket ne zavarja a mobilozással.

2017. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!