Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lánynak miközben puszit adok...

Lánynak miközben puszit adok ( nem barátnő) illik közben megfogni a vállát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Így belegondolva a szituba magam,én egy kicsit tolakodónak érezném.
2016. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illik-nem illik dolog. Van aki megfogja, van aki nem.
2016. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen. De leginkább a viszonyotoktól függ. De ha vonzódsz hozzá akkor érintsd meg közben. ;)
2016. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Hogy érted, hogy nem barátnő? Nem dugcipajti vagy nem is ismered?

Milyen nemű vagy?


De mindezektől függetlenül: ne fogdoss nőket. Sokan nem mernek szólni, de nagyon ocsmány dolog.

2016. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

"De mindezektől függetlenül: ne fogdoss nőket. Sokan nem mernek szólni, de nagyon ocsmány dolog."


Azt ne mondd, hogy a váll megérintése intimebb dolog mint a puszi.

2016. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez nem fogdosás, édes istenem. Emberi kapcsolatokhoz hozzá tartozik az érintés.
2016. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem mondtam, hogy intimebb, de pont a minap beszéltünk erről a barátnőimmel, hogy milyen furák az ilyen emberek, akik minden áron fogdosni akarnak, minden alkalmat megragadnak, hogy minél többet megfogjanak belőled.


A "nem barátnő" nem kapcsolat.

2016. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
De minden emberrel akivel kommunikálsz kapcsolatba lépsz. Nem párkapcsolatról beszélek, értelmezd már amit írtam.
2016. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet érezni, hogy tetszik-e neki, és persze attól is függ, milyen viszonyban vagytok.
2016. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Két kézzel csak akkor, ha tetszetek egymásnak. Sztem fél kézzel ha megfogod a vállát-felkarját, az se nem nyomakodó, se nem kelt "fujjlányhozzánemérek" hatást, úgyhogy én azt ajánlom. Amúgy meg tényleg abszolút, ahogy érzed. Ezt kívülről elég nehéz megmondani.
2017. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!