Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bocsájtottad meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bocsájtottad meg a párodnak, hogy megcsalt?

Figyelt kérdés
...és maradt e tüske?
2017. szept. 11. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy megbocsájtottam, sőt könyörögtem, hogy jöjjön vissza. Aztán úgy 3 hónap után rájöztem, hogy sosem lesz ez már olyan, nincs bizalom és szakítottam.
2017. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert szeretem. Mert ha nem adok egy esélyt, akkor sosem tudom meg, hogy helyesen döntöttem-e. Benne van a pakliban, hogy megismétlődik (bár nem hiszem), de ha igen, akkor legalább tudtam, hogy én minden tőlem telhetőt megtettem és nem rajtam múlott. Ha megismétlődik, akkor legalább nyugodt szívvel tudom elküldeni a fenébe, nem lesz bennem kétely. De ez minden kapcsolatban más és más. Volt olyan kapcsolatom, ahol nem tudtam volna megbocsájtani és kidobtam volna. A másik hozzáállásától is függ. Sok mindentől függ ez, nem csak fekete-fehér.
2017. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Adtam neki még egy esélyt de kb rà 3-4honapra rà kezdödött előröl minden igy elhagytam .
2017. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert szeretem és egy szex lényegtelen.

n25

2017. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert buta, hiszékeny és tapasztalatlan kislány voltam. természetesen utána is megcsalt, többször is. Nem bocsátanám meg újra senkinek. Amúgy tüske maradt, mindig gyomoridegem volt, ha nélkülem ment valahová, mint kiderült, nem is ok nélkül.
2017. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bocsátottam meg.Bizalom, gusztus nulla volt felé, így nem volt okom vele maradni.
2017. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem megbocsájtottam, hanem legálissá tettem. azóta én is kúrogatok mással, mert úgy gondoltam, hogy a történtek miatt automatikusan nyitott kapcsolatba kezdtünk :D
2017. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!