Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom elvárja, hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elvárja, hogy első legyen ő, aztán a tanulás. Jogosan?

Figyelt kérdés

Kérlek, adjatok tanácsot, mert kicsit gondban vagyok.

A párom(22/F) olyan iskolába ment, ahol csak hétvégente járhat haza(kollégista). Kötelező minden este a kollégiumban lennie. Minden nap 8-16-ig vannak órái, és, bár sokat tanulnak, végigpuskázza mindenki az egészet és simán átmennek kitűnő eredményekkel.


Így hétvégente találkoztunk EZIDÁIG. Én most kezdem az egyetemet. Úgy néz ki az órarendem, hogy pénteken szabad vagyok, a többi nap viszont nagyon sokat kell tanulnom.

Így péntek 14-től vasárnap estig vagyunk együtt.

Namármost a problémám a következő: a párom NAGYON SOKAT szokott lógni. Hazajön csütörtök, szerda, vagy épp hétfőn nem megy be. Ilyenkor elvárja, hogy én azonnal ugorjak.

Most is szerdán jön haza, nekem meg csütörtök 5:40-kor kell kelnem. Mondtam neki, hogy sajnos nekem a szerda nem jó, mire ő kiakadt, hogy tőle miért nem tudok indulni? TUDNÉK, de őszintén, akármennyire vagyok felnőtt, és akármennyire komoly kapcsolat, NEM élünk együtt még, és náluk nem tudom úgy kipihenni magamat. Direkt miatta szabad a pénteken, csütörtök este 8ra érek haza a suliból, és utána már találkoznék vele, de neki nem jó.

Van, hogy bejelenti, hogy kedden jön haza, és akkor én érjek rá. A szüleim finanszírozzák az egyetemet, szerintem az első, hogy tanuljak. A párom egy büdös szót nem tanul soha, amikor vizsgázott, én könyörögtem neki, hogy vegye már elő a füzetet(és sikerült is neki).

Na mindegy. Hogy oldjam meg ezt az egészet?

Szerdán 15re érek haza, csütörtök meg korán kelek. Most akkor tényleg "nem szeretem eléggé", ha ilyenkor otthon aludnék?


2017. szept. 11. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Egy züllött, felelőtlen, önző kisfiú a párod. Ilyenre van szükséged?
2017. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Először a tanulás, utána jöhet minden más, beleértve a párodat is! Ha netalán rá hallgatsz, és egyre több időt töltessz vele, ami valószínű, hogy a tanulmányi eredmények róvására fog menni akkor ki fog szívni vele? Ha a párodat ennyire nem érdekli a jövőtök, hogy elvégezd az egyetemet és sikeres lehess a jövőben, akkor nincs miről beszélni vele.. Nem ettől függ, hogy szereti az ember a párját vagy se, de meg kell hogy értse, hogy tanulnod kell! Ő végigpuskázta az egészet, könnyen beszél az ilyen, de aki végigtanulja az éveket, annak sokkal nehezebb, de ezt ahogy látom nem fogja megérteni sajnos.. Ha te otthon jobban kitudod pihenni magad ahhoz, hogy tanulhass akkor ez a fontos mivel ettől függ a jövőd.
2017. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
88%
Csak magara gondol. Szomoru.
2017. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, igazán. Megnyugtattatok mindannyian. Teljesen igazatok van, csak kellett a megerősítés. Ráadásul elég nehéz szakra járok(igaz, későn kezdtem, 22 évesen, de ha megtehetem, akkor élek is a lehetőséggel).
2017. szept. 11. 14:48
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy önző, felelőtlen kis segglyuk, már ne haragudj. Ha fontos a jövőd, akkor nem hagyod magad zsarolni és alaposan átgondolod ezt a kapcsolatot is, ha már kiderült, mennyi tiszteletre vagy támogatásra számíthatsz ettől a b#romarctól.
2017. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

A pasid egy buta hisztis gyökér, akiből semmi nem lesz.

Olyannal meg én se lennék együtt, aki csak hétvégén ér rá.


Csodás kapcsolat :D

2017. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Egy buta,onzo,idiota a pasid.

Eretlen kisfiucska,szegyelhetne magat.

Az ilyet fognam levinnem szabocsba,es 3 het kozmunka eljen meg belole,megneznem akkor is logna-e.

Aztan majd par ev honap es o lesz a kovetkezo SefFiu(Balazska) a napi ,,f..szopo informatikusak miert keresnek szazezreket milliokat,a melost miert nem becsulik meg" kerdezo.


Ne foglalkozz vele kerdezo,dobd ki azt a heret,majd talalasz ambiciozusabb ferfit.

2017. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nekem volt, hogy akkor is kellett, hogy puskázzak, ha megfeszültem a tanulástól, mert volt, hogy a leadott tananyag és a tankönyv nem fedte a vizsgaanyagot (államvizsgán már nem lehetett puskázni, elsőre sikerült). De amit a párod csinál, az kifejezetten rossz út. A tanulás az első, ezt a pároddal is próbáld megértetni. Ha nem fogja fel, akkor pedig nem veszítesz semmit, ha szakításra kerül a sor.
2017. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!