Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Jobb lesz később?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal, és eddig szinte minden nap találkoztunk és együtt aludtunk. Most munka miatt elköltözött nem messze, 65 km-re ami heti két találkozót jelent. Én majd decemberben költözök hozzá, mert akkor fejezem be itt a munkámat. Na de a lényeg: pokolian hiányzik. Most 3 napot nem is leszünk együtt, igen tudom más havonta találkozik, meg másnak külföldön van a párja stb. stb. de engem ez nem vigasztal. :D Kissé szánalmasnak érzem magam emiatt és mindig mondom magamnak hogy ugyan ez csak pár nap, kapd össze magad, de még is lehangolt vagyok nem tehetek róla. Ugye majd megszokom a helyzetet?
2017. szept. 12. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem távkapcsolat :) Mi a párommal egy évig 300 km-re voltunk egymástól, mert el kellett mennem egyetemre és kéthetente egy napot tudtunk találkozni. Na az esetleg már táckapcsolat volt. Mi egyébként sem vagyunk egymásra gyógyulva, egy városban lakunk és így is heti 2-3* találkozunk, mivel én még tanulok, ő pedig pályakezdő.
2017. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha valoban tavkapcsolatban leszel, megmondjuk, igerem :D.
2017. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3-4 hónap alatt talán nem, de csak azért, mert még akkor is csak 1 éves (se) lesz a szerelem. Ilyenkor még van "energia" a dologban, dolgoznak a hormonok, így kb akkor is hiányzik mikor vele vagy, nem? :D


Ha a kapcsolat későbbi szakaszában lenne ez, akkor "könnyebb" lenne. De persze így is "jobb" a helyzet, mintha kezdetektől ez a távkapcsolatosdi lett volna. Viszont ha belegondolsz, azért jó dolog várni rá. Nem sokára már nem lesz ilyen, a szerelem elmúlik. Élvezd ki minden pillanatát, a várakozásos vágyakozást is! :)

2017. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De jó fejek vagytok igazatok van! :) "így kb akkor is hiányzik mikor vele vagy, nem?"--> Nagyon igaz! :D
2017. szept. 12. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi párommal 6-7 hetente találkozunk, 1600 km-re van. Az eleje valóban nehéz, de ez minden egyes kimenetelre értve. Ált. 2 hét után egyre könnyebb. Hozzá lehet szokni, ne aggódj, amúgy meg te látod a végét, ez erőt adhat, nekünk még messze a vége:(
2017. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez nem távkapcsolat, már ne is haragudj. 70 km-t megteszel 1-2 óra alatt, semmi nem indokolja a heti kettőt.


Nem fogod megszokni, csak enyhül a hiánya.


Mi amúgy háromhetente tudtunk 3-4 napot együtt lenni, szóval cssss. :D (1000km, 12 óra vonat)

2017. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld úgy felfogni, hogy ez az igazi próba és ha ezt kibírjátok, akkor tényleg egymásnak vagytok "teremtve" és csak meg fog ettől erősödni a kapcsolatotok. De egyébként ez bőven nem a távkapcsolat kategória ')
2017. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Parkapcsolatban nem szokas messzebb koltozni egymastol. A parod mar kifele nezeget.
2017. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
8.: ordas baromságot írsz.
2017. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Heti 1-2 alkalom még nem távkapcsolat :)

Meg a december is nemsokára itt van :)

Használd ki az időt és foglalkozz addig magaddal többet :)

2017. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!