Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan teszem fel neki ezeket a kérdéseket ennyi idő után egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Barátommal a kezdetektől nagy távolságban élünk, két különböző országban. Az elején ezt nem éreztük problémának, nyilván minden rózsaszín volt, bár mielőtt összejöttünk, több hónapig csak beszélgettünk. Mivel mindketten szinte minden nap reggeltől estig dolgozunk, havonta max.2-3 nap jutott együtt. 5 hónap alatt egyszer nem voltam nála, valahogy nem éreztem azt, hogy őszintén hívna, én pedig nem is forszíroztam. (Az is lehet persze, hogy rosszul gondolom, csak a kommunikáció csúszott el.) Lényeg, hogy szeretjük egymást, de eddig egy szó sem esett arról, hogy legyen a jövőben, ki mit gondol, hol tudnánk esetleg együttélni. Tőle régebben mindig azt hallottam, hogy lassan haladjunk, mostanában pedig, hogy majd alakul. Na ez így nekem nem tetszett, ezért felhoztam a témát, hogy mégis körvonalazzuk, 30 évesen meddig szeretnénk vagy nem szeretnénk tovább ezt az online kapcsolatot. Vagy engedjük el egymást, amúgy sem egyezik a habitusunk, ebből fakad a kommunikáció hibája. A válaszában megint nem találtam meg azt, ami megnyugtatott volna, de talán majd a személyes találkozásnál egy hét múlva mindenre választ kapok.

Mit gondoltok erről, én sietek szerintetek?


2017. júl. 25. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt elengedném. 30+ évesen biztos nem erre pazarolnám az életemet már. Erősen gyanús, hogy neki elég vagy "így" és nem akar többet.
2017. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem torok az illeto? Naluk latok ilyen mentalitast olyan lanyok fele, akik mellett meg tartanak parat talonba a honap 20x tobbi napjara. Tavkapcsolatban elek (masik kontinens is lassan), de amit ti csinaltok annak semmi ertelme nincsen, a parod meg egyaltalan nem vesz komolyan.
2017. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

30 évesen neked tényleg ennyi eszed van?

Most komolyan: mire vársz? A sült galambra?

2017. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem török, magyar.

Légyszi normális válaszokkal segítsetek, mit tegyek?

Nagyon nem tudom.

2017. júl. 25. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lepj ki a csetrol. Ez a kapcsolat messze van a valosagtol. Azt se tudjatok, kicsoda a masik, nemhogy mar egyuttelesrol kene beszelnetek..
2017. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most együtt leszünk 2 hetet ...
2017. júl. 25. 15:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez a 2 hét nagyszerű lehetőség a beszélgetésre, jövőről, tervekről, álmokról.

Ez így nem kapcsolat egy egészségrs felnőtt nő (vagy férfi) számára... csak annak illúziója.

Amennyiben ebben változás nem lesz, én elengedném.

Mobdom ezt úgy, hogy a volt házastársam külföldi volt, de mi együtt éltünk, személyesen usmerkedtünk meg.

Minden érzelmeken alapuló emberi kapcsolat (akár barátság, párkapcsolat, családi kötelék stb.) alapja a személyes jelenlét, a közösen megélt napok, élmények, az intimitás.

Jártam már bőven az országhatár másik oldalán is, most ismerkedem, de nálam kizárt lenne a távkapcsolat, sőt budapesti lévén a főváros+agglomeráció (kb. 50 km) a normális, tolerálható távolság nekem.

Tiniként, egyetemistaként, munkanélküliként vagy nem túl nagy egzisztenciával nyilván más...

40N

2017. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


#7

Ahogy írod, ez egy illúzió csupán, ami eddig nyilván nekem is valamilyen szinten megfelelt, de sosem éreztem teljesen jól magam. Szükségem van egy olyan szeretõ társra, akihez a nap végén odabújhatok. Szóval most már változtatnék, de részéről annyit kapok, hogy "legyünk többet együtt, támogatom". Nagyon sokat kellene beszélgetnünk, mivel hiába mondja el naponta 10-szer, hogy mennyire imád, én csak azt látom, hogy ez egy kényelmes élet így szabadon neki...

2017. júl. 25. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Valahogy el kéne dönteni ki kihez költözik. Lakva ismerszik meg az ember. Próbaidő.
2017. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!