Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Horror nézése után normális,...

Horror nézése után normális, hogy úgy érzem, mindenhonnan furcsa alakok figyelnek, és meg akarnak támadni?

Figyelt kérdés
Mindig, ha hatásos horrorfilmet nézek, úgy érzem, az ágyam mögött, a szekrényben az ágy alatt rejtőzködnek az ijesztő alakok. Elég nevetséges, főleg, hogy 18+ vagyok. Ez szerintetek normális?

2014. jún. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, ha nem normális, akkor már ketten vagyunk dilinyósak! :D
2014. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató válasz :DD
2014. jún. 12. 23:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt/van.Szerintem a horrorfilmeknek pont ez a célja hogy félelmet keltsenek az emberekben.Nem csupán a film nézése közben hanem egy bizonyos időre utána is.Szóval nyugi szerintem normális viselkedés.Én azt vettem észre magamon hogy minnél többet nézek annál kevesebb bennem a félelem.
2014. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok és ha megnézek egy jó horrort félek a sötétben, normális vagy sem, ez van :P


L

2014. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megérint, amit nézel, tök normális. Majd ha hidegvérrel nézed a gyilkolászós sorozatokat, mint én, akkor gondolkodj el, hogy baj van-e :D

Amúgy engem is megérintenek néha. Csak nem mindig. De normális, nyugi :)

2014. jún. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Normális mert dolgozik az agy.
2014. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!