Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha valaki földhöz vagdos mérgében dolgokat?

Figyelt kérdés
A párom minden nagyobb veszekedésünkkor földhöz vág valamit (laptop, tányérok, kávéfőző). Engem nem bánt, de azért elég ijesztő, amikor egy 120 kg-os ember nekiáll burogatni a lakásban. 28/N

2017. szept. 12. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2017. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Még ha a kezében lévő nem törékeny vackot vágja, az oké. De hogy konnektorostól kitépi a kávéfőzőt, nem okés.

Az én párom 130 kilós, és még sose hallottam őt veszekedni....ha már a súlyt említetted

2017. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen nem normális. Én még csak embernek se tudom tekinteni az olyat, aki képtelen uralkodni az érzésein és ilyen agresszív módon vezeti le a stresszt.
2017. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Es meg nem hagytad el? Dobnam ki a pitsaba, ha elkezdene tonkretenni a berendezest a lakasban, ami az enyem. (Ha az ove lenne, akkor meg azert, mert nem akarok egy vadbarommal elni.)
2017. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szerinted mit lehet vele tenni? Menjen pszichiáterhez?

Nem szoktam már túlzottan foglalkozni avval, hogy miket dobál. Egyedül kell összetakarítania, meg ha valami tönkremegy újat vennie.

2017. szept. 12. 12:41
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Évente 1-2 alkalommal velem is előfordul, de ahhoz nagyon durva dolog kell és általában egyedül vagyok ha ilyet teszek.


Egyedül a telefonom vágtam földhöz, mert ilyen szar, ócska gagyi nincs még egy.


Illetve testvérem erőszakos-akartos mínusz hármas értelmi szintje ami néha ezt eléri, de ő még az ilyen hót nyugodt shaolin mestereket is feldühítené.

2017. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Én őt vàgnám földre ha baja esik a laptopomnak vegyél egy exoskeletont avval földre kènyszerítheted amùgy szedi a szereket valszeg egy instabil szemèlyisèggel pàrosul a kiegyensulyozatlan hormon szedés
2017. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
mivel hozod ki a sodrából ennyire???
2017. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Halkan megjegyzem, bár nem normális ez a viselkedés, de még mindig jobb, mint ha téged vágna földhöz...
2017. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Alapból nem szeretek veszekedni, úgyhogy 2-3 havonta vannak nagyobb vitáink, amikor már tényleg úgy érzem, hogy nagyon bánt valami. Ez főleg akkor szokott bekövetkezni, amikor a családjánál vagyunk és pl. az anyukája kritizál engem, ő meg nem szól rá, hogy azért ezt nem kellene. Én nem szólok vissza, mert abból persze botrány lenne, de amúgy nem értem miért kell eltűrnöm a beszólogatásokat, amikor nem élünk együtt és én se szólok bele hogy ő mit hogyan csinál.

Jelen helyzetben az volt, hogy hónapok óta szervezem a párom szülinapját. Erre anyukája meg a testvére most szólt, 2 héttel a szülinap előtt, hogy ők teljesen másképp akarják. Tehát teljesen feleslegesen intéztem kaját, tortát, helyszínt, dekorációt... mert ha ők kitalálnak valamit, akkor nem lehet neki azt mondani, hogy nem. Persze párom most se állt ki mellettem, nem szólt, hogy de egész eddig nem ez volt megbeszélve. Ezzel a viselkedésével meg eléggé feldühített és szólni mertem, hogy azért jól esett volna, ha végre kiáll mellettem.

2017. szept. 12. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!