Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi szeret egy nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeret egy nőt, meddig képes elmenni érte? Ha folyamatosan vissza utasítják, beleun és nem érdekli tovább a dolog, vagy igen, csak már nem csinál hülyét magából? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több éve szakítottunk, eleinte többször keresett,én anno sértettségből nem reagáltam. Aztán minden évben legalább 2x próbált kapcsolatba lépni velem, szintén sikertelenül, mert párom volt. ( neki is, ennek ellenére keresett ). Soha nem reagáltam, viszont már megtenném. Vajon ha ő már nem keres,az azt jelenti hogy feladta és már nem akar tőlem semmit, vagy arra vár hogy én lépjek? Én nem szeretnék,nem vagyok ilyen típus.Ráadásul annak idején nagyon csunya vége lett, talán más nem állna szóba vele, viszont én már megbocsátottam és rájöttem ,hogy szeretném vele újra megpróbálni. Szerintetek ha nem keres, már nem érdeklem, vagy igen csak feladta,mert soha nem reagáltam? 26/N
2017. szept. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Csak a töltött káposzta jó felmelegítve." Gondolkodj el ezen. Szerintem feladta. Minek integessek üres vonatnak?
2017. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos rád vár és várni fog élete végéig. Jézusom. 26 éves vagy, millió ember van rajta kívül. Felesleges dráma.
2017. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én tudom,hogy szeret..még a barátnője mellett is így volt. Nagyon szerettük egymást,csak talán már túl késő.
2017. szept. 12. 20:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ott volt,adta a jeleket,hogy ,,hé,még érdekelsz ám!",akkor te lesz..rtad.Most meg már szerintem hagyd,elkönyvelte,hogy cseszel az egészre.A saját hülyeséged miatt szerintem nem kéne sebeket feltépni.
2017. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ilyen végleges. Ha megbizonyosodom róla, hogy már nem akar semmit akkor nem érdekel tovább.
2017. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..
2017. szept. 12. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbát megér. Aztán lépj tovább ha nemet mond. De neked kell kezdeményezni.
2017. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már feladta, hogy magától próbálkozzon. Ha szeretnél valamit, te kezdeményezz.
2017. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!