Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 hónapja ismerjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja ismerjük egymást (férfi vagyok), és most volt az első alkalom, hogy nem mentem bele, amikor kezdeményezett a párom. Nagyon megbántottam. Mit csináljak? Szörnyen érzem magam. Adnátok nekem még esélyt?

Figyelt kérdés
Azért nem mentem bele, amikor kezdeményezett, mert szerettem volna, ha tudja, hogy nem csak azért veszek neki virágot, és viszem el vacsorázni, mert csak le akarok vele feküdni, hogy tényleg szeretem. Idősebb nálam 15 évvel, és 38 vagyok, de a kor engem egyáltalán nem érdekel. Ráadásul rosszul is volt, fájt a feje már két napja, mégis a kedvemre szeretett volna tenni.

2017. szept. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért bántódott meg? Ilyen mindenkivel történhet. Esetleg nem a korkülönbség miatt érintheti érzékenyebben a visszautasítás? Még ha ez egyébként nem okoz problémát köztetek,Benne azért felmerülhet.
2017. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nezd, egy no sem fog egy csokor viragert, vacsoraert lefekudni. Foleg nem kezdemenyeznj. Honnan szeded, hogy csak a te kedvedre akart tenni, es nem a sajatjara is?

Csak ezert felesleges volt visszautasitanod.

Beszelgessetek.

2017. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Hát, én azt mondom, használj ki minden lehetőséget, mert nem sokáig használhatod már. 53 éves nő közel van a kapuzáráshoz.
2017. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megbántódott, mert ma reggel, amikor átmentem, olyan közönbösen viselkedett. Már azt sem hitte el mikor mondtam neki, hogy kívánom. Ami így is van. Legszívesebben most is lefeküdtem volna vele. Eddig is olyan jó volt, amikor ő kezdeményezett.
2017. szept. 16. 18:16
 5/7 A kérdező kommentje:
Miquel: itt nem ez a lenyeg. Szeretem ot. Nem csak a teste miatt, habar gyonyoru. Siman letagadhat tiz evet.
2017. szept. 16. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
A játszmázás a rosszabb, nem a vsszautasítás. Ahogy egy nőnek, úgy egy férfinak is joga van bármikor nemet mondani és nem tartozik magyarázattal.
2017. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Istenem, de aranyos.


Mond el neki e egészet úgy ahogy van. Legközelebb pedig ne legyen ok, bizonyítási vágyad, csak, hogy neki nem lenne kényelmes.


Gyönyörűek vagytok, ne babáskodjatok, imádjátok egymást.

2017. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!