Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak új munkahelye van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak új munkahelye van, ahol sokkal többet fog keresni, mint eddig. Kevés leszek neki?

Figyelt kérdés
Jobb autót vehet, eddig ruhára nem költött sokat, de szerintem lenne igénye arra is. Van okom félni, hogy bevonzza majd így a jobb nőket? Hogyan tartsam meg? Amikor megismerkedtünk, még semmije nem volt és a nagyszüleinél lakott.
2017. szept. 16. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
HA ennyire ostoba vagy, akkor idövel elhagy, de nem a jobb munakhely miatt, hanem mert rájön, hogy buta vagy.
2017. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.

Az én párom is jobban keres, és akaszkodnának is rá, de őt nem érdekli.

Miért érdekelné a párodat? Ő téged szeret.

2017. szept. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

ha egy kapcsolat az anyagiakon múlik, az már rég nem egészséges.


a kötődést-szeretetet nem pénzben mérik!

2017. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Babaaaaaa.


Mivel személyiségbeli fejlődésben nem ugrik egy hatalmasat, nem.

2017. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagy, mert többet keres akkor a kapcsolat alapból nem ért egy forintot se.
2017. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az eddigi munkahelyeimen fogok számottevően többet keresni.

Az első amit kigondoltam a kedvesemnek egy viszonylag drága ajándék, de nem az ára miatt, hanem mert nagyon fog neki örülni, csak eddig meg nem is ábrándozhattam volna erről.

Én szeretem, nagyon.

Ő szeret téged?

2017. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akarna hagyni, vagy meg akarna csalni, akkor hidd el, hogy megtette volna már. Még akkor is, ha esetleg a templom egerével állna egy szinten anyagilag. :)

21/L

2017. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak akkor gond, ha nővel történik. De mivel nálatok te vagy a nő, így nem lesz semmi gond.
2017. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit meg kell tartani, az már régen rossz :D
2017. szept. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esküszöm, először férfinek hittelek. Azok szoktak parázni, ha a barátnőjük hirtelen jobban keres náluk... de nőként...


Örülj, hogy sikeres, és koncentrálj te is a saját munkádra. Vagy ha nem vagy ambíciózus akkor a párodon kivüli magánéletedre.

2017. szept. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!