Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak fiúk válaszát várom!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak fiúk válaszát várom! Tartós párkapcsolat esetén, ha most várjátok újszülött babátokat, akkor ti mit vártok el a párotoktól? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok mint:

- a párotok inkább veletek foglalkozzon a háztartás és főzés helyett a baba után.

- fontosabb az hogy legyen meleg étel, mint hogy párotokkal töltsétek azt az időt

És légyszí azt is írjátok meg, hogy szerintetek hogy egy nő hogyan érheti el baba mellett hogy a párjuk (férfi), ne hagyja el őket, ne csalja meg őket.


2010. máj. 27. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

enyhe fogalomzavar. "ha most várjátok újszülött babátokat"

most terhes vagy még (várjátok) vagy már megszületett a baba (újszülött), vagy mi a fene ?:D

2010. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök mindegy hogy más párja/pasija mit vár el

A lényeg hogy a Te párod mit vár.Neki mi a fontos

2010. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elnézést most vagyok terhes és várjuk a babát, csak nem szeretném ha a baba miatt mellőzve lenne...
2010. máj. 27. 11:00
 4/10 A kérdező kommentje:

10:58-as: Szerintem többnyire a férfiak egy kaptafára mennek, a tesóm párja a 2. gyerek születése után egy héttel megcsalta a tesómat, pedig ő tényleg egy minta férj/apuka volt.

Azért szerintem minden férfi esetében vannak általános követendő dolgok.

Legalábbis már több férfitól hallottam, hogy nem érdekli őket a kupi meg a főtt kaja csak a feleségük legyen kedves hozzájuk...

2010. máj. 27. 11:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Butaságot mondasz.A nők se egyformák a férfiak se azok.

Neked kell ismerni a párod/férjed.Tudnod kéne neki mi a fontosabb a tiszta gatya, a kaja vagy az összebújás

2010. máj. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem van 2 fiú gyermekem, még kicsit. a feleségemet nagyon szeretem, a születésükig végig mellette voltam. azóta persze, van kupi, van gyerekzaj, vannak problémák, viták, de nagyon szeretem. születésükkor is ott voltam velük, ajándékot is kapott a feleségem, azóta is csak rá van szükségem. pedig olyan helyen dolgozok, hogy lett volna rá alkalom, elég nagy volt a kísértés, de nem. persze, van olyan munkatársam, aki félrelépett. ez férfi és kapcsolatfüggő. de például nálam csak az a fontos, hogy a feleségem velem is törődjön, legyen meleg étel, ha hazamegyek, ne dőljön össze a ház, ha a gyerekek játszanak, de ha kupi van, az nem gond. legyen türelmes, kedves, támogasson. persze a sexre is szükségem van, de volt rá példa, hogy hetekig nem lehetett, illetve szülés óta már annyira nem akarja. de beletörődöm, mert nagyon szeretem őt is és a gyermekeinket is. ne aggódj, ha a párod szeret és te viszont szereted, akkor nem lesz gond. persze, ez férfi függő, de ha érzed, hogy párodtól a terhesség alatt, vagy utána eltávolodtok, akkor beszélj vele, próbálj meg változtatni. egy nagy beszélgetés csodákra képes! sok szerencsét, jó egészséget a babának és nektek is! 36/f
2010. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mivel apaként már más lesz, és apaként nem ismerem... így hiába voltak régebben meg a prioritásai ha meglesz a baba akkor mások lesznek. Beszélgettünk már ezekről de ő maga sem tudja, hogy mi lesz számára a fontos.


De nem akarok ilyen "vitázásba" belemenni... a kérdéseimre szeretnék választ kapni.

2010. máj. 27. 11:11
 8/10 A kérdező kommentje:
11:11-es: nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :) Kívánom hogy továbbra is ilyen szép családi életet éljetek boldogságban, szeretetben.
2010. máj. 27. 11:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam az volt fontos, hogy mivel ő nem dolgozott, én meg szinte éjjel-nappal, így fontos volt, hogyha hazamegyek legyen vacsora, tudjak foglalkozni a kicsinkkel, és utána kicsit egymással. és ezt tartani is tudta-tudja a feleségem. és persze, a meleg étel is nagyon fontos, de a párom közelsége, hogy néha kimozduljunk, akár kettesben, akár a kicsivel, együtt is legyünk. de a feleségem ezt meg is adja. viszont rokonoknál nem így van. a feleség otthon maximálisan rendet rak (rendmániás), ellátja a gyereket, főz, süt, mos, otthon dolgozik is és még a férjére is mindig szán időt. sőt, saját magára is, nagyon aranyos, csinos nő, kedves mindenkivel. de a férje még így is megcsalta. szóval ez nagyon pasi függő. de ha szeret és te is és elmondja neked, hogy mi az elvárása és azt megteszed, vagy akár annál többet is, akkor szerintem nem lesz gond. ne aggódj szerintem így előre, csak beszélgess minél többet a férjeddel, hogy mikor mit szeretne és hogyan. ha türelmes és megértő, akkor ő is támogatni fog téged és nem fog megcsalni.
2010. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már odáig jutnék egy nővel, hogy gyerekem is lenne (csak is házasságban), akkor már sosem csalnám meg és sosem hagynám el őket, mert normális esetben erről szólna a házasság és a gyerekvállalás.
2010. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!