Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te pasid se képes sose elmosogatni maga után?

Figyelt kérdés
Labgorcsel fozok, meg meg utana is takaritsak!!!! Innentol nem fogok....
2017. szept. 17. 14:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%
mitől van lábgörcsöd? ca+mg tabletta segíthet... szerintem nézd meg hogy van-e otthon
2017. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Az en baratnom az aki nem kepes mosogatni mert "rosszul van az etelmaradektol" (aha aha) es ezert mindig nekem kell :))
2017. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Mi milyet szakít...
2017. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Akkor csak nekem voltak ilyenek... Enyem semmit. De nem fogok eltakaritani. Mitol van labgorcsom? A munkatol.
2017. szept. 17. 17:07
 15/29 anonim ***** válasza:

Enyém képes :)

Porszívózni, mosni, felmosni is tud és használni is szokta eme tudását. Főzni meg most tanítom, egész jól megy már. Néha még el is utasítja a felajánlásomat, hogy segítek, mert 14 órákat szoktam állva dolgozni és inkább pihenjek.

2017. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Babazsúúúúr.
2017. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
5%
Aki nem tudja munka után is rendben tartani a házat meg a konyhát az költözzön haza anyucihoz, mert nem nő még csak kislány. Én nem tudom milyen háztartásban élnek egyesek ahol éjjel-nappal mosogatni meg takarítani kell. Sose kérném rá a páromat, mert egyedül is meg tudom csinálni, ettől függetlenül mindig megcsinálja ha éppen kell. Nem női meg férfi szerepek vagy társadalmi elvárások miatt, hanem mert nem egy igénytelen disznó aki szemétdombon meg kosztengerben akar élni.
2017. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Kislany? A kislany ott kezdodik aki nem foz.
2017. szept. 17. 18:18
 19/29 anonim ***** válasza:

"Innentol nem fogok...." - ezaz, hisztizz csak. Dedós :D


Az én kedvesem elmosogat, ha kell, felmos, mosást beteszi, tereget, ha rájön az ötperc, főz is, szóval :D

2017. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
18 a kislány ott kezdődik, aki ahelyett, hogy a párjával beszélné meg, itt vergődik anonim oldalon ;)
2017. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!