Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te pasid se képes sose elmosogatni maga után?

Figyelt kérdés
Labgorcsel fozok, meg meg utana is takaritsak!!!! Innentol nem fogok....
2017. szept. 17. 14:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi forma-forma módon utálunk mosogatni. Aztán amelyikünknek eszébe jut, az elmosogat. Jó az, ha az ember hasonló igényszintű társat talál magának. Én se vagyok pedáns, a párom se. Így jó. Te viszont nagy mártír vagy, szép életed lehet...
2017. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Sunshinedoll ***** válasza:

Az enyém el szokott. Ha elfelejti, megkérem, csinálja meg, és megcsinálja.


És ha innentől te nem fogsz, és nem mosogat el otthon nálatok senki, és áll a mosatlan, akkor tulajdonképpen igazából kivel b-szol ki? :D

2017. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Arra még nem kaptam választ, hogy mit mondott a barátod, amikor megkérted, hogy ma ő főzzön. Mert gondolom megkérted rá, és nem azt vártad, hogy a duzzogásodból magától rájöjjön, mit szeretnél. Szóval? Mi lett a megbeszélés eredménye?
2017. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
az enyém elmosogat. többször is mint én. meg minden másban is segít sokat.
2017. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Alap, hogy mosogat és minden mást is. Nem Neked jutottak ilyenek, Te Vagy képes leállni ilyenekkel. Azért az első randiknál, főleg mikor Nálad alszik már kiderül, hogy áll az ilyenekhez. Olyannal nem lett volna komolyabb kapcsolatom akinek nem alap a házimunka.
2017. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kislány ott kezdődik, aki nem főz? :DDDDD Remélem a férjed szokott, ellenben van egy rossz hírem, egyszerre vagy pedó és homó, ha egy kislányhoz mentél feleségül.

De bocs, ha kislány aki nem főz, akkor az is, aki nem képes elmosogatni holmi lábfájással. Talán a lábaddal mosogatsz? Nem? Akkor takarodj vissza a helyedre mosogatni el a retket amit csináltál és hiszti helyett fogd be a pofád. Egy igazi nő elmosogat az ura után miután meg is főzött rá egy kétfogásos vacsorát!!!4444

2017. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi sem mosogat el, még maga után sem azt az egy tányért és evőeszközt sem amivel ő maga eszik. Legalábbis még sosem láttam olyan férfit aki el mosogatott volna maga után. Derogál nekik. Mindig az a válasz, hogy ez a nő dolga.
2017. szept. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27

Az a te bajod, ha te hülyékkel találkoztál csak.

2017. szept. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
En nem talalkoztam pl olyan ferfival, aki szerint ez a no dolga es o nem csinalja. Persze tudom, hogy vannak ilyenek, de valahogy nem volt meg “szerencsem” kapcsolatban is lenni egyel :D
2017. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!