Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről és hogyan beszélgessek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről és hogyan beszélgessek barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Előzmények: decemberben összejöttem egy lánnyal, június végén szakítottunk, majd 3 hete újra összejöttünk.


Szituáció: én alapjáraton nem vagyok egy beszédes ember, nem csak barátnőmmel, hanem senkivel se, nem beszélek, ha nincs valami mondandóm, ennek ellenére szókimondó vagyok, és a köreimben "vezető" szerepet töltök be.

Ezzel mostanáig nem is volt baja, az első randinkon is leginkább csak bámultam, ami állítása szerint nagyon tetszett neki, mert olyan volt, mintha fel akartam volna falni a szemeimmel, és jó dolog, hogy nem f#som a szót magamból.


Viszont mielőtt újra összejöttünk volna, olyanokat vágott hozzám, hogy álértelmiségi vagyok (mindketten jogot tanulunk), ha meg is szólalok, akkor is ostobaságokat mondok, ami azóta átváltott azzá, hogy velem semmi értelmes, mély dologról nem lehet beszélni szerinte.


Mióta ezeket mondta egyszerűen hiába próbálkozok, hogy milyen témát vessek fel, amiről beszélgethetnénk, egyszerűen teljes üresség van a fejemben ilyenkor és megy a görcsölés, hogy mit mondhatnék, miközben ő nagy szemekkel néz rám és simogatja az arcom, hogy na mi lesz.

Erre meg még ráerősít a néha üres tekintete búskomor arckifejezéssel párosítva, miközben azt mondja, hogy nem csak szeret, de még szerelmes is belém.



23/F 20/L


2017. szept. 17. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
hááát. Mit is lehetne mondani? Egy jogásznak legyen jó beszélgetője... Az hogy nem beszéltek lehet csak annyit mutat, hogy nincs közös téma. Ő szeret beszélni? Ha igen, akkor hagyjad. Lehet ezért szeret. Ezt a mélységes dolgot nem értem. Miről szeretne mélyebben beszélni? Mondjuk egy kapcsolatban nem árt, ha a partnerek érdeklődnek a másik iránt. Ha jogászok lesztek bizonyosan nem vagytok segghülyék, úgyhoy lécci képezd magad a potenciális beszédtémákban, erre való a net. Mindenről rengeteget lehet olvasni. Figyelj oda rá, vedd észre ha csinos, új frizurája van, esetleg új ruhája, kényeztesd legyél érdeklődő. BEszélgess vele.
2017. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát radikálisan úgy is meg lehet fogalmazni a dolgot, hogy nem az eszedért szeret.

Nem tudom egyeseknek miért olyan egyszerű felszedni egy joghallgatót, hogy némán bámul rá nyálcsorgatva, de légy megtisztelve akkor.

Az pedig, hogy semmilyen témához nem tudsz hozzászólni eléggé szembemegy azzal, hogy vezető szerepet töltesz be a koreidben. Bááár manapság pont ilyen vezetőink vannak szóval még karriernek sem utolsó.

Tehát nincs miért aggódnod. Ha nem tudsz mit mondani, kapd le a 10 körméről és cipeld az ágyba, sok gondod nem lesz.

2017. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ő szeret beszélni? Ha igen, akkor hagyjad."


Sose állítottam le, ha mondandója volt, mindig meghallgattam és foglalkoztam vele, érdeklődtem iránta, nem egy mondatokkal válaszoltam, visszakérdeztem, ha olyan volt stb.


"Miről szeretne mélyebben beszélni?"


Múltkor azt hozta fel, hogy utoljára értelmes férfiakat a szemantikáról hallott beszélgetni.


"Figyelj oda rá, vedd észre ha csinos, új frizurája van, esetleg új ruhája, kényeztesd legyél érdeklődő."


Ezekkel sose volt baj.


"Ha nem tudsz mit mondani, kapd le a 10 körméről és cipeld az ágyba, sok gondod nem lesz."


A szexszel nem volt probléma, minden alkalommal kielégítem, és kinyaltam napi 1-2 alkalommal mellette, amit aztán viszonzott, mert ő szopni szeret, én meg nyalni, de az utóbbi időben kevesebbszer kíván.


"Az pedig, hogy semmilyen témához nem tudsz hozzászólni eléggé szembemegy azzal, hogy vezető szerepet töltesz be a koreidben."


A felesleges beszéd mellőzése és az általad említett dolog nem ugyanaz. Én mindössze annyit mondtam, hogy nem kezdek el random, irreleváns dolgokról beszélni, mert mégis milyen ostoba már, hogy ebédnél csak úgy a semmiből elkezdek beszélni pl. a xvii. dinasztiáról Egyiptomban.

2017. szept. 17. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kritizálásból mondnom, de sosem értettem, hogy hogy lehet valaki olyannal kapcsolatot tervezni, akinek amúgy nem vagy a barátja?

Na mindegy, szerintem több találatból válogathatsz, ha csak simán beírod a gugliba, hogy "jó beszédtémák", de van egy dolog, amivel nem lőhetsz mellé: a kérdezés. Így mégis te kezdeményezed a beszélgetést, de elég csak hozzáfűzögetned a mondandójához, + ha sokat hallgatod, akkor meg is ismered annyira ahhoz, hogy tudj vele beszélgetni.

2017. szept. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a szovjet atomtengeralattjárók szerkezeti felépítésének fejlődéséről, változásairól az 1950-es évektől 1990-ig terjedő időszak vonatkozásában?
2017. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!