Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lett vége az első 1,5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett vége az első 1,5 éves kapcsolatomnak. Pár biztató szót mondanátok?

Figyelt kérdés
sziasztok 22/f vagyok, egészen idáig hittem az első örökké tartó szerelemnek. Ma kinyögte hogy nem érez semmit irántam. Össze vagyok törve esetleg mondanátok néhány jó szót? hogy lehetnék túl rajta? praktikák? Belé vagyok/voltam zúgva.

2017. szept. 19. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzeted, átérzem a fájdalmad.


Nem lesz könnyű a kövtekező pár hét, de utána majd jobb lesz, de olyan nincs, hogy abszolút el fogod felejteni. Mindig is a múltad része marad, egy szép emlék, egy jó érzés. És ne legyél önmarcangoló, ha még évtizedek múltán is előfordul majd, hogy visszagondolsz rá és kicsit a nosztalgia kiüt. Ez teljesen természetes.

2017. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ettől már csak jobbat fogsz találni ;)

Foglald el magad, bármivel, de ne zombulj be. Ha akarsz csajozz, bár szerintem nem sok értelme van, úgy is az előzőt fogod hajkurászni más képében, de addig se unatkozo, hogy aztán legyen min agyalni.

2017. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs orokke tarto szerelem. Mostmar te is tudod. De mondok par biztato szot, leszel meg szerelmes meg ennel jobban is es ha szerencsed lesz azzal a novel leszel eleted vegeig.
2017. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az idő gyógyír mindenre.
2017. szept. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) annyira be voltam hálózva a kapcsolatba, dolgozom, összes szabadidőmet csak rá szántam. a régi barátokat akikről lemondtam egy nőért most újra felkeresem, és megpróbálok elmenni bulizni
2017. szept. 19. 16:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmiképp se akarj gyorsan tú lenni rajta. Adj magadnak időt a szomorúságra, haragra, és az elengedésre. Persze nem kell bezárkózva tölteni az elkövetkező heteket, de ne szégyelld, ha egyedül szeretnél lenni egy kicsit. Érdemes belekezdeni valami új hobbiba, vagy épp elővenni egy elhanyagolt régit. Legyél a barátaiddal, amennyit lehet. Ha ki akarod beszélni magadból az érzéseidet, akkor keress valakit, aki meghallgat. Ha nincs ilyen ember, akkor vezess naplót. Nekem sokat segített a természetjárás. A környékünkön sok a hegy. Sokat sétáltam a sziklákon, élveztem a kilátást.
2017. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

a régi barátokat akikről lemondtam egy nőért most újra felkeresem - na, én az ilyen "barátokat" el is hajtom a francba.


Ha a nagy szerelemben nem kellettem, mint haver, akkor a szakítás után se kelljek.

Elég gáz dolog egy fiú-lány miatt teibeszarni a barátaidat akár évekig, aztán visszamenni hozzájuk, mintha mi sem történt volna.

2017. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

gyerünk, rajta, hajrá, előre, adjneki.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hasonlo szituacioban voltam. Mindent elolrol felkellett epitenem, de igy lassan ket honap elteltevel, mar azert sok minden konnyebb. :)

Egy vmit viszont megfogadtam... soha tobbet nem helyezek senkit elorebb azoknal az embereknel akikre valoban mindig szamithatok. Legyen szo csaladrol, baratokrol.


En csak azt tudom irni, hogy mindenki utan van elet, meg ha most azt hiszed egyedul is vagy, ez nem igy van.

Fel a fejjel!

2017. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
gyógyszex. menj el csajozni:) a következő jobb lesz... vigyázz ne szeress bele:)
2017. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!