Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy bűn az, ha érdekel ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bűn az, ha érdekel ki van a világban rajta kívül?

Figyelt kérdés

Érzelmek még vannak a párom felé, de nem olyan erős mint a kezdetekkor, nem tudom elképzelni vele a távoli jövőm. Viszont ő szeret, ragaszkodik,s aranyos is, egy komoly veszekedésünk óta teljesen megváltozott előnyére. Nem akar elveszteni.

Végét még nem tudom kijelenteni, mert ő boldog, nem tudom, sajnálnám szomorúvá tenni.



2015. máj. 30. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
szánalmas
2015. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

hát akkor ez van,vége.

eddig tartott a csoda majd lesz másik.

2015. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
egyetértek az előttem lévővel. Szánalmas vagy.
2015. máj. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Le fognak pontozni, de ismerős az érzés, pont ez volt nálunk. Javasoltam, hogy tartsunk szünetet és ez idő alatt megtanultam értékelni a párom és felfrissítette a kapcsolatunkat.
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint tudjuk, egy párkapcsolathoz két ember kell. Akik egymást akarják. Te már nem akarod ezt a kapcsolatot, akkor mi itt a kérdés? Szánalomból nem szabad vele maradnod, mert azzal mindkettőtöket átvered. Le kell vele ülnöd, és megbeszélni ezt.

Nem azért nem mondod ki, hogy vége, mert nem akarod szomorúvá tenni, hanem mert gyáva vagy, csak ezt nem vallod be még magadnak sem.

2015. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mered őt elhagyni,ami gyávaságra vall.Pedig tartozol annyival neki,hogy nem ámítod tovább.
2015. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem nagy bűn de köszi, hogy eszembe juttattad miért nem akarok kapcsolatot.


Ennek így nincs értelme. Ha nem akarsz vele lenni és kalandozni akarsz, dobd és kalandozz. Csak aztán utána legyen benned annyi gerinc, hogy nem könyörgöd vissza magad hozzá miután elkezdesz öregedni, ráncosodni, stb..


4: Szünet... Ez már velem is megtörtént. Addig végigjárta a falu összes bikájának az ágyát és amikor végzett, jött volna vissza hozzám. Na tudod mikor?

2015. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!