Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről? (Viselkedés+ a sztori másik része alapján te féltékeny lennél vagy megbíznál a párodban)?

Figyelt kérdés

1/1 Adott egy srác, aki nagyon tepert érted, összejöttetek.

Előtte szakított az exével (pár hónapos kapcsolat), mindig úgy viselkedett veled, hogy téged nagyon akar, az exével ellentétben ezt hamar nyilvánosan is felvállalta, közzétette, büszke volt rá úgymond, hogy összejöttetek.


Mígnem megtudod, hogy egy buli alkalmával a baráti társaságban az exe bepróbálkozott nála. (Persze ezt elsőre nem tudtad meg, csak később mondta el)


Háttér: nem beszélt soha az exéről, és ez alkalommal sem mondta el, csak látszódott rajta, hogy zavaros amit beszél meg zavarban van, és össze vissza beszélt neked hogy balhézott este az exével..

Nyilvánvaló volt, hogy amit mond az nem a teljes sztori, de mondom majd beszél róla, ah úgy érzi.


Egy alkalommal amikor szintén ott lett volna az exe, és ő direkt kerülni akarta, hogy ne legyünk egy helyen, rákérdeztem már mi van, akkor mondta, mi volt.


Állítólag nem volt semmi, csak megpróbálta lesmárolni, ő meg elküldte, és megbeszélte vele, hogy ennek vége. (ekkor ugye már együtt voltatok pár hete)


1/2 Viszont:

a fentit elhittem neki, hiszen tényleg ki is mutatta, mennyire odavan értem.


Egy valamit nem értek: ezek után, megláttam, hogy rá egy hónapra kedvelte az egyik fényképét, és hogy amikor rám, rá is ráírt. Nem volt semmilyen olyan téma, bár egy "puszi"-s szmájli volt benne, de ennyi.

Előtte meg régebbről voltak beszélgetések vele, de mintha ki lettek volna belőle törölve..


Ezen kívül pedig nem volt más negatív dolog, és mindig éreztette, mutatta, hogy szeret..


Csak az nem áll össze, ha valakinek "csúnyán"kiteszem a szűrét, akkor miért lájkolom meg írok rá pár héttel később, ha amúgy párom van, és egyszer már elküldted emiatt?



2017. szept. 22. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Akinek hosszú, az tekerjen a végére, ott a releváns kérdés. köszi :D


Aki meg végigolvassa, annak is köszi.

2017. szept. 22. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a cselekedet nem méltó egy született Armando Silvio Coimbra del Yazvegához.
2017. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dugja, vagy szeretné, ha lehetne.
2017. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet Te csak egy eszköz voltál arra, hogy féltékennyé tegye az exet? :O és most, hogy az ex teper, Te lapátot kapsz ajiba? :O

Jó, hát amúgy Én össze sem jöttem volna a sráccal ez 1., a 2 az az, hogy ha nem nézegeted az üzeneteit erről ugye nem is tudsz, hogy mekkora spanság van exivel... nah de akkor most Te vagy-e az aljas, mert az üzeneteit nézegeted, vagy Ő hogy előadja a hattyúk halált, közben puszi pacsi van exivel? Hát nem tudom Én már hagynám, megette a fene, csak fordítsd meg a szitut, melyik pali tűrné el, hogy a csaja az exével egy konfiktusos helyzet után még jópofizgasson? Egyik sem... nah akkor, tipli.

2017. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*a folyamatosan lemaradó "L" betűimért előre és utólag elnézést, de a gomb néha elfárad.
2017. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez gyanús... Akivel szakított és elvileg le is koptatta azzal nem jópofizik... Szerintem nem valami bizalomgerjesztő. Jobb lenne figyelmeztetned,hogy nem akarsz ex-el kapcsolatban "kínos" ügyekbe kerülni és,hogy ez számodra kényelmetlen.
2017. szept. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!