Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem igazságtalan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem igazságtalan, hogy egy kapcsolat a másik fél régi sérelmei miatt nem működik?

Figyelt kérdés
Tehát pl nem tud a régi sérelmek miatt beleszeretni másba vagy megbízni másban. Pedig a kapcsolat jól működne, vagyis jól működött volna, ha X évvel ezelőtt találkoznak, amikor még nem voltak csalódásai.
2017. szept. 15. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem értelmetlen a kérdés? Ez max a "sors" igazságtalansága, de annál meg nem tudsz panaszt tenni úgyse.
2017. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazságtalanság... Sőtt jobb ha kiderül, mert nem akarok egy retardáltal együtt lenni aki nem képes feldolgozni egy szakítást, és vélt vagy valós sérelmeit.
2017. szept. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Amíg nem dolgozta fel, ne kezdjen új kapcsolatba, mert aki vele van, szenvedni fog.
2017. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát igen vannak ilyen helyzetek, de pont a sérelmek és a jó élmények miatt válunk azzá akik leszünk, de a rossz élményeket és negatív tulajdonságokat le lehet küzdeni


én is pl csalódások miatt nem keresek most úgy ahogy régen, majd ha alakul alakul, de fontosnak tartom, hogy az exek miatt ne büntessem a következő jelöltet, viszont 2x meggondolom, hogy küzdjek e kapcsolatért, mert eddig csak én tettem értelmetlenül...lehet inkább az első jelnél megéri szakítani ahogy tanácsolták


24F

2017. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel ezek jelen hiányosságai, nem.
2017. szept. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazságtalan, de az ilyen embereket jobb elkerülni.

Volt egy kapcsolatom, a páromnak volt előtte egy rossz házassága. A volt férje rossz tulajdonságait általánosította az összes férfire, így rám is.

Szélmalomharc volt azt bizonygatni hogy én nem vagyok olyan mint az exe volt, és ne keresse minden tettemben, mondatomban a rosszindulatot, amit anno tapasztalt.

Azóta igyekszem elkerülni az olyan tipusú nőket akik nem tudják túltenni magukat a rossz élményeken, illetve azok alapján áltílánosítanak.

2017. szept. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem igazságtalan. Ha valaki ennyire nem törődik magával, az ezt érdemli
2017. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igazság, hanem pszichés működés kérdése. Sokat segíthetne mondjuk egy pszichológus, vagy éppen a párterápia. Próbáljátok meg!
2017. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy vannak serelmei és te mégis öt szeretnéd akkor bizonyítsd be neki h benned nem fog csalódni, segíts neki. Csak így lehet.
2017. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazságtalan... Mindenkinek an múltja, hinnan tudod h nem tudna másba beleszeretni. Ezt mondta neked? Honnan tudod. Lehet beszeltetek róla, te azt hiszed h őrködik de nem, kozben tultehette magaf a dolgon és azért mkndja el. Egyesek csak akkor képesek beszélni a múltjukrol a problémákról amikor már tultettek magukat a dolgaikon, tovabbleptek.... Bestelgess vele, mérd fel a helyzetet. Ha azt latod h nem szeret, nem látod rajta a jeleket hagyd
2017. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!