Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferfiak, valoban elmulik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, valoban elmulik a vagy a felesegetek irant a gyerek szuletese utan?

Figyelt kérdés
Van a barati korben egy ferfi baratunk, aki a minap meselte, hogy amiota a felesege varandos lett, elmult iranta a szexualis vagya. A szuletes utan ugyanez a helyzet. De azt is mondja, hogy nem hagyna el. Masfel eve nem szexeltek kb. Allitolag a csajnak sem hianyzik... ez hova vezet vajon..? Mit gondoltok?
2017. szept. 24. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez, mindenkinél más.

Nálunk, még a nyolcadik hónapban is volt. Óvatos, csendes nyugis. Baba után, alig tudtuk kivárni a hat hetet. Semmi törés nem volt a két terhesség alatt után sem. Annyi, néha fáradtabbak voltunk, mert azért a picikkel foglalkozni kell. Azért, babázás közben is találtunk heti 8-10 szabad órát.

2017. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted hova vezet? A kérdés is rossz mert mindenki tudja, hogy hova vezet. Ha nem asszexuális az illető akkor kompenzálni fog és ha nem a felesége lesz ez a személy, akkor bizony egy szerető.


Amúgy az alap kérdés hülyeség. A nők vesztik inkább el a libidót ebben az időszakban de ez teljesen normális és a szülés után viszonylag hamar visszaáll.

2017. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy ha 1,5 éve nem szexltek, akkor hogyan várandós a felesége? ezt nem értem
2017. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem varandos mar. Megszuletett a gyerek. 1 eves. Amiota a csaj varandos lett, azota nincs szex. Az osszesen kb masfel ev. Kicsivel tobb.
2017. szept. 24. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Igaz még csak 14 hetes vagyok, de már kerekedik a pocakom. Mi a párommal teherbeesés előtt szinte minden nap együtt voltunk, most sem látok/érzek semmi változást abban, mennyire kíván. Igaz, nekünk a nőgyógyász nem javasolta az együttlétet, valamint nekem az orgazmust sem. De így is megoldjuk, hogy neki jó legyen, ugyanúgy jön, kezdeményez, mindig mondja milyen csodaszép kismama vagyok. Remélem ez továbbra is így marad és a pici megszületése után is minden úgy folytatódik, mint teherbeesés előtt.
2017. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok férfi, és még csak várjuk a babát,de a terhesség eddig semmi gondot nem okozott.

Tudom, hogy sok férfinak okoz, de van azért ellenpélda bőven.

2017. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érdekes... ez eddig itt kábé 512-szer fordult elő - ellenkező előjellel (értsd: a fickók panaszkodtak, hogy anyus egy hűtőszekrénnyel lett egyenértékű a teherbeesése óta).


De ezek szerint fordítva is létezik a dolog.

2017. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt ugy tunik, mindketten azok lettek, megis megvannak valahogy...
2017. szept. 24. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Az asszony is hűtő lett a terhesség alatt és utána.Nem én erőltettem a gyereket.Egy darabig bírtam a szexhiányt aztán szeretők után néztem.Később elváltam.
2017. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem befolyásolt rosszul. Van egy kis terhes nő fétisem, úgyhogy még jobban is tetszett a szex. Gondolom van valami konkrét oka is annak, hogy elmúlt a vágya. Akár az is, lehet, hogy a feleségnek múlt el. "Megerőszakolni" meg nekem se lenne kedvem a barftnőm. 42f
2017. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!