Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt feleségem feltörte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem feltörte a gmail fiókomat! Mit tehetek? Mit tennétek, ha a volt feleségetek rosszindulatú és ennek a gyerek issza meg a levét.

Figyelt kérdés

15 év házasság után elváltunk a feleségemmel, ennek már 2 éve,azóta mindakettőnknek van párja, de néha még piszkál a közös gyerekünk miatt... Megakarja tiltani,hogy az én párom a gyermekünkkel (6 éves)beszéljenek telefonon illetve láthatáskor a párom is ott legyen! Egyébként ezt sem értem miért ellenzi?


A Gmail e-mail címem jelszavát feltörte, a biztonsági kérdésemet megváltoztatta. Az én e-mail címemmel levelezget hülyeségeket ismerőseimnek...Azóta 2hete nem bírok belépni... A Gmail csapat sem segít,nem írnak vissza! Egyébként,onnan tudom,hogy Ő volt mert a jelszó és a biztonsági kérdésem válasza is a gyermekünkkel volt kapcsolatos,amit csak Ő meg én tudunk! Sőt, egyszer még henceget is vele,hogy az Ő új párja számtek zseni...


Abban szeretnék segítséget kérni Tőletek,- ismertek-e olyan programot,ami feltörheti az Ő által megadott jelszót,biztonsági kérdést...? Vagy létezik-e valami hivatalos szerv, ahol ezzel érdemben foglalkoznak?


Köszönöm!


2010. ápr. 29. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Ejnye -bejnye milyen programot is akarsz,

talán te akarod feltörni a feleséged g-mail-jét?


Ha meg tényleg megtette,akkor rendőrség.

2010. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem tudsz belépni?
2010. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Programot nem ismerek, viszont ha tényleg ő volt, mondd meg neki nyíltan, hogy valaki feltörte a gmailedet és szeretnéd megtudni, hogy ő volt-e, mert ha nem akkor mész a rendőrségre feljelentést tenni, ugyanis ők jogosultak az IP cím kikérésére a szolgáltatótól és az alapján eljárást indítani...


Mondd ezt el így szépen, hátha megijed, és elárulja hogy ő volt, te meg letolod, elkéred a jelszót és azonnal megváltoztatod azt...ennyi...


ha meg nem vallja be / vagy nem ő volt, akkor menj el a rendőrségre (lehet először mosolyognak) és jelentsd fel. Ha meg kiderül, hogy ő volt az, akkor védekezhetsz azzal, hogy te adtál neki egy esélyt, hogy bevallja, de ő nem élt vele...

2010. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Volt feleségednek hozd tudomására, hogy feljelented,magántitok jogosulatlan megismerése bűncselekmény miatt.Vésse eszébe:bűncselekmény.

Büntetik.

2010. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%

Talán azért nem pártolhatja a gyerek kapcsolatát az új partnereddel, mert:

1.) Nem a Gyermek választása ( különben az elválásotok sem) hanem a Tied.

2.) A láthatás a TE és a GYEREKED kapcsolatépítéséről szól.Persze nem kell teljesen kizárni a harmadik feled, de ilyenkor a Gyerek a főszereplő.Legalábbis neki kellene minnél többet kapnia az apjából.

3.) Komolyan azt hiszed, hogy egy 6 éves gyereknek fontos lenne a Te jelenlegi (!!!!) ki tudja meddig meglevő választottaddal csevegni telefonon?

Mi tökért akarod ráerőltetni a választásodat arra a szerencsétlen gyerekre, aki ha szeret akkor így is szenved attól, hogy nyilván kevesebbet vagy vele mint amíg együtt éltetek. Nagyon sajnálom szegényt.

A gmailes történet pedig nagyon hihetetlen!

2010. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

valszeg olyan jelszót használtál, hogy "kutya" "cica" vagy a születési dátumodat, stb...


olyan,hogy feltörés nem igazán van a gyakorlatban, illetve fel lehetne, de mondjuk programmal kb 20-30 vagy 100 év egy jó jelszót feltörni.


gmail le fog szarni, mert nem tudod magadat igazolni, hogy a tied a fiók.


a rendőrség nem fog lejárni az ügyben, mert külföldi szerver a google és valójában még bűncselekmény sem valósult meg, hisz csak kitalálta a jelszavadat. nekik sem tudod igazolni, hogy a tied a fiók.


Esetleg a nevedben küldözgetett email-ek miatt lehet feljelentést tenni becsületsértés, rágalmazás témában, ha olyanokat írt.

2010. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"még bűncselekmény sem valósult meg, hisz csak kitalálta a jelszavadat"


de. minimum levéltitok megsértése.

2010. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Regelj egy másik mailcímet és küldd szét az összes ismerősödnek, hogy ezentúl erre írjanak, és ha a régiről kapnak bármit, azt sz*rják le.


Egyébként jogilag nem lehet semmit tenni.

2010. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

elmondtam neki fenyegetőztem,hogy következménye lehet de a szemembe röhög és azt mondja,"nem érdekelsz"...


én már megpróbáltam a gmail csapatnak is írni de semmi... szerintem megszívtam,és ennyi... nem mehetek ezzel rendőrségre,mert "kiröhögtetem magam" és ott is azt fogják hinni én akarom a volt feleségem jelszavát... létrehozok egy másikat és majd elnézéses leveleket írok akiktől visszahallom,hogy "én" miket írtam...


egyébként a kislányom szereti a páromat, akivel babát várunk,rimánkodik az anyjának hagy jöhessen... tőlünk nehezen akar elmenni és azt mondja "anya nem szeret benneteket nem szereti ha itt vagyok" a volt feleségemnek már van egy 1,5 éves gyeremeke a mostani párjától szóval nem én döntöttem úgy,hogy eldobok mindent... persze nem fényezem magam,csak senki nem tudja a részleteket de mind1. aza a lényeg szerintem az lenne az egészséges ha egy jó kapcsoalt lenne mindenki között... főként a gyerek-gyerekek érdekében!


köszönöm az üzeneteket ha van még valakinek valami ötlete szívesen várom!

2010. ápr. 29. 16:03
 10/12 anonim ***** válasza:
A jelszót visszaszerezheted egy program segítségével, és nem kell hozzá zseninek lenni. A keresőbe beírod, hogy email cím feltörés és dob ki találatokat. A többi rajtad múlik. Vannak gusztustalan emberek
2010. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!