Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egy gyönyörű lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SplashZZ kérdése:

A barátnőm egy gyönyörű lány. Még is azt hiszi magáról hogy ronda. Mi tévő legyek? Akár hogy mondom neki hogy ő szép, és gyönyörű csak rondának látja/hiszi magát.

Figyelt kérdés
help pls
2017. szept. 24. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Alapesetben én sem hiszem el magamról, hogy szép vagyok. A párom annak tart és neki elhiszem, a többiek véleményét meg pont leszarom.
2017. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a gépén a life.hu-t, velvetet, origót meg a hasonló szennyoldalakat, lehet, hogy az ilyen cikkekben nyomatott förmedvényekhez hasonlítja magát mint pl: [link] az itt szereplő celebek nagy része pedig rombolja a közízlést és torzítja a szépérzéket.
2017. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is rondának hittem magam. Aztán szakítottunk a párommal, később összejöttem egy másik sráccal, és mellette meg nem érzem így, hanem tök jól elvagyok.

Vidd el pszichológushoz.

2017. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem se tudott a parom mit tenni. En az elejen megmondtam, hogy ne mondogassa, mert nem fogok hinni neki. En se emlegettem aztan, o se mondogatta.
2017. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Ha tényleg szép, akkor egyszerűen csak hiú. Amúgy meg örüljön hogy ilyen géneket örökölt, ahelyett hogy álszerénykedik. Micsoda problémákkal "küzdenek" egyesek...
2017. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15

Testképzavarról nem hallottál még? Meg arról, hogy nem ugyanolyannak látod saját magadat, mint amilyennek mások látnak? Meg arról, hogy az embert olyan dolgok is irritálhatják saját magában, amit más észre se vesz, vagy nem számítja hibának?

2017. szept. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!