Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, bízzak benne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, bízzak benne? Vagy küldjem el a francba? Szórakozóhelyen megismerkedtem egy sráccal másfél hónapja. Randiztunk, összejöttünk. Mindennap hívott, vagy írt smst. 3 hét után kezdett eltünedezni, nem jelentkezett mindennap.

Figyelt kérdés
Furcsa lett. újabb 3 hét leforgása után kezdett leesni, hogy mi lehet a probléma: barátnője van. Rákérdeztem, és meglepő módon az derült ki, hogy az első 3 héten még tartott egy másfél éves kapcsolata, mi most (úgy tűnik) lezárult. elég gáz. mióta ezt megbeszéltük, egészen nyugodtnak, és ragaszkodónak tűnik (megint). teljesen meg vagyok zavarodva, help nekem!
2008. okt. 21. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hmm ez egy érdekes felállás. Szerintem több oldalról is érdemes lenne megvizsgálnod ezt a kérdést.. Az első fontos dolog, hogy te mit érzel a srác iránt és mit gondolsz kettőtökkel kapcsolatban. Mert, ha nem vagy szerelmes vagy nem érzed azt, hogy ketten együtt hosszabb távon boldogok lehetnétek akkor nem sok értelme lenne tovább "járni" vele. A másik, hogy nézz magadba mennyire tudod ezt "lenyelni" amit tett veled, hogy kapcsolatotok hajnalán úgymond hazugságban tartott és nem volt őszinte mert, ha ez olyan mélyen érintett, hogy ránézve hónapok múltával is eszedbe lenne akkor küld el. És hát ki tudja e, hogy ez nála állandó megoldás a problémáira mármint, hogy hazudik vagy csak más miatt történt ez. Én személy szerint nem sok magyarázatot tudnék elfogadni ezzel kapcsolatban és dobnám....., de ezt csak te döntheted el mert csak te tudod, hogy mit érzel..
2008. okt. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!