Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön és elég jól kijövünk és mit tegyek h teccek neki?

Figyelt kérdés
szerintem énis bejövök neki,ugyan azok a barátaink és elmentűnk a bandával egy koncertre és ott találkoztunk az egyik oszt. társammal s kiderült h a csávo aki bejon nekem egy kicsit ismeri az oszt.társamat..persze az oszt.társamnak feltünési mániája van és kisurta h bejön nekem a csávo s ekkor ott jópofizott vele s ölelgette össze vissza...mit tegyek h a csávoval mihamarabb jöjjek össze?hát nem egy fehérmáju dög az oszt.társam?
2010. máj. 27. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Vetközz meztelenre, állj elé és kezd el orditani, hogy BIKICSUNÁJ !!!!!
2010. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

xD

Hogy ez mekkora flash volt...xD

Vagy azt is mondhatnád neki h.: Csőő Babi néni vagyok főzzünk egy jó Bauxit levest...:D



Egyébként komolyra fordítva: Szerintem próbálj vele minél többet beszélgetni. Vagy ha nem vagytok még olyan viszonyba akk. esetleg bejelölhetnéd myvipen,iwiwen..stb..

2010. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!