Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 vagyok és megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 vagyok és megismerkedtem egy 17 éves sráccal és mondta h teccek neki.2 hétre rá visszament a volt barátnöjéhez. Megharagudtam rá. Majd szakitott a csajjal, és én visszafogadtam (persze nem rögtön). Szerintetek? A többi lent van.

Figyelt kérdés
2 hónapja jártunk amikor tegnap elött szakitottam vele, mert már semmi bizsergézst nem éreztem ha megláttam vagy megcsókoltam. :/ és rádöbbentem másnap, hogy igy elég nehéz nélküle. Imádom öt. Hiányzik ahogy megcsókol, ahogy megérint, ahoyg beszél. MINDEN. De amikro még együtt voltunk - mivel tél van - mindig csak egymmáshoz mentünk vagy sétálnni párszor. és ez egy kicsit már unalmas volt és nem volt semmi extra. Szerintetek mit tegyek?
2011. febr. 19. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább gyakorold a nyelvtant és olvass kicsit többet, jobban rádfér, mint a fiúzás.
2011. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Először a tetsziket így kell írni, amúgy nem tudom mit akarsz 13 évesen, én tuti nem fogadtam volna vissza már csak büszkeségből sem, és ezekszerint nem szeretted őt ha semmi extrának tartod azt ha vele vagy, bár azt sem tudod mit jelent szeretni
2011. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kridax ***** válasza:
amúgy ez a tipikus helyzet az idősebb fiú és a fiatal szerelmes lány között mert a lány meg bocsájt a fiú meg csak játszik vele.
2011. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy még érett egy kapcsolatra!
2011. febr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Ne bántsátok már szegényt a helyesírás miatt, biztos nagyon ki van akadva...


Egyébként tényleg azért dobtad, mert már unalmas volt? Szerintem inkább valami más indok bújhat meg a háttérben...

2011. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem olyan fiúval jársz, akiről biztosan tudod, hogy akarsz is tőle valamit?

Te se tudod, mit akarsz, mi honnan tudjuk?


Miért unalmas a sétálás, meg milyen extrákra vágysz?

Miért nem ajánlottál te programot, ha ennyire unatkozol?


Látszik, hogy nagyon gyerek vagy még: nyelvtankönyv meg tanulás, tényleg inkább arra kéne ráhasalni, nem egy 17 évesre.

2011. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2012. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!