Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen háttérzenét ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen háttérzenét ajánlanátok a barátom névnapi videója alá?

Figyelt kérdés

A barátomnak pár hét múlva névnapja.:) ASrra gondoltam, hogy csinálok neki egy videót (is), ami abból fog állni, hogy a közös képek mennek egy szép zene alatt. Tudnátzok ajánlaniu nekem ilyen szép zenéket?:) Köszi előre is:)

17/L (a barátom 18/F)


2010. máj. 27. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csakis Arch Enemy xD

Vagy valami csöndes kis NGOHT

2010. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ruzsa Magdi Gabriel c. szám szép ,de én azt tanácsolnám hogy olyan stilust válassz ami neki tetszik netán a kedvenc száma..

19\f

2010. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
BIKICSUNÁJ!
2010. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ma 22:08! Az a baj, hogy neki a feka rapp zene jön be XD az meg nem vmi megható meg szerelmes... :D
2010. máj. 27. 22:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha repper akkor:

Mentha- Tűréshatár vagy Paranormal Attack - Be with you

Szép számok xD

2010. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dimmu Borgir
2010. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
elsö22:08 as vagyok ha ilyen stílust szeret Coolio Gangsters Paradise a legjobb igaz h egy fenyegetőbb hangvitelű de ez nagy zene
2010. máj. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A nagydömcselegi Üszkös Koponya együttes számait keverd alá!
2010. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan nem értem milyet szeretnél ezért itt egy pár:

Sean Kingston- Im At War- ez nem akkora "feka zene" de viszont szerelmes hangulatú

Jay Sean - Down ft. Lil Wayne- ez hasnló az előzőhöz

Eminem - Beautiful- ez már inkább rap de ez egy fokkal kevésbé romantikus

50 Cent - Still Will ft. Akon- ez nem romantikus témájú viszont jó szám

Flo Rida ft. Kesha - Right Round Lyrics- ez már kissé régebbi ha az olyat szereti(azért csak 1 éves)

Riddler - Kicsimnek- szerintem zeneileg kevésbé jó de legalább magyar ha ő magyar zenét szeret

Fort Minor - Believe Me- ez talán akkor hogyha nem ért angolul mert a szövege nem éppen romantikus(helyenként a szakításról szól)de mindenesetre hangulata romantikusnak mondható és jó szám is

2Pac - Changes- végül ezt ajánlanám mert sajna semmi köze a szerlemhez:( de ha a barátod rap-et hallgat... ez a valaha volt legjobb előadótól van

Most ennyi jutott eszembe, remélem segítettem.


ui.:Remélem nem gond hogy inkább külföldit írtam.

2010. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!