Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éves távkapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éves távkapcsolatból elegem lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval probaltam mar beszelni errol a parommal, de meg mindig stagnal a dolog. Engem meg mar felorol. Utalok telefonalni is hisz ez nem ő, hanem csak egy telefon. Se gesztus se semmi. Nem tudom milyen lenne az eletem nelkule, nagyon szeretjuk egymast, tokeletes vele. Csak a tavolsag a baj a munkaja miatt... Ezert szakitani lehet nem erne meg.. Vagy megis? Neha az is eszembee jut h egy kis időt kerek tole es egyedul leszek teljesen pl 3 napig (nelkule) utanaa meglatnank mi sul ki belole.

Mit tennetek a helyemben?



2017. szept. 27. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miert nem koltoztok ossze? Legalabb lepeseket kene tenni, hogy ez minel elobb osszejojjon. Hany evesek vagytok?
2017. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs hogy megnézem mi lesz 3 napig nélküle.

Mert ha rossz érzés lesz akkor mi lesz, szaladsz vissza a telefonhoz ?? És akkor majd újra kezditek a nagy semmit.


Ha benne maradsz ebben a kapcsolatnak nevezett valamiben akkor ezt nyilvánítod ki az élet felé:


Nem érdemlem meg hogy egy szerető boldog párkapcsolatban éljek egy olyan emberrel akivel mindennap együtt lehetek.

2017. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kb arra gondoltam mint az első. More infó plíz
2017. szept. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem 3 napig leszel nélküle, csak 3 napig nem beszéltek. Ugyanaz lesz :D
2017. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kamionos, egyutt elunk.
2017. szept. 27. 22:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi párommal 4 és fél éve 200 km-es távkapcsiban vagyunk. Neten ismerkedtünk meg, mindig a két város között, félúton talizunk, amikor meg mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál. Én még fősulis voltam, mikor megismerkedtünk.

Mivel én azóta megkaptam álmaim munkáját, ő fog költözni az én városomba.

Már most márciusban összeköltöztünk volna, csak az én életemben történt egy családi tragédia és amiatt elhalasztottuk.

Ő 33F, én 27N


Miért telefonon tartjátok a kapcsolatot? Ott a skype, ahol láthatjátok is egymást.

Én úgy látom, hogy ennek az egésznek nem sok értelme van, mert itt hisztizel. Nem érzem azt, hogy mind a ketten minden egyes nap tennétek azért, hogy ez a kapcsolat működőképes legyen.

Ha valóban vele képzelnéd el a jövődet, akkor a szakítás fel se merülne benned, nem hogy még az a gyerekes dolog, hogy " Neha az is eszembee jut h egy kis időt kerek tole es egyedul leszek teljesen pl 3 napig (nelkule) utanaa meglatnank mi sul ki belole."


Itt mindenképpen kompromisszumra lesz szükség. Kinek a munkája pótolható könnyebben? Ki talál majd könnyebben munkát? Melyikőtökhöz költöznétek? Ki fogja vajon feladni az eddigi életét?


Tényleg jobb lenne több infót megtudni rólatok!

2017. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ui.: váóó.. te aztán igazán megerőltetted magad azzal a 2 plusz szóval. :D Remélem nem tört le közben a körmöd, míg ezt legépelted.

Másfél éve vagytok együtt, vagy másfél éve csinálja ezt a munkát?


Gondolom, mikor megismerted, tudtad, hogy kamionozik, nem? Vagy ezt csak mostanság csinálja?

Ha eddigi is kamionozott, akkor miért jöttél vele össze?

2017. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja jó akkor a három napot péntek, szombat, vasárnapra időzítsd, mert úgy lesz értelme
2017. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Eddig is tudtam h erre az oldalra felesleges kerdest kiirni mert sose jon ertelmes valasz. Esetleg eletunk tortenetet ne meeseljem el?? Elso szex elso talalkozas stb? :D

Csak annyit akartam megtudni h megis mit tegyek ha behatarolta az idot amig ezt szeretne csinalni, de nekem ez mar hosszu, es hogy megis mit tegyek ha mar elegem van a tavkapcsbol, de szeretem ot.

Kerlek aki emberi hangnemben valaszol, az irjon :)

2017. szept. 28. 05:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakíts vagy pedig tanulj kompromisszumot, hisz ő dolgozik és nem mást csinál. Neked nincs munkád vagy hobbid amivel le tudnád magad foglalni?
2017. szept. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!