Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj vagy érthető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy érthető, hogy már elegem van ebből az egészből?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok a párom 28. En egyetemista vagyok, a párom dolgozik , én is dolgozok az egyetem mellett. Levelezore járok így tudok teljes allasban dolgozni, amit én főként azért kezdtem el, hogy együtt elhessunk a párommal aki mindig jön valami hülye kifogassal. Fel, hogy elvesziti a munkahelyet meg ilyenek. Szerintem csak nem bír elszakadni otthonrol. TudOM, hogy nagyon szeret és én is őt de elegem van. Nincs időnk egymásra mert vagy egyszerre dolgozunk vagy 12 ora munka után már fáradt vagyok és nem az utcan akarok ücsörögni a hidegben ( nyáron annyira nem zavart de már megint jön az hideg), hanem hazajonni és kicsit osszebújni, pihenni. Családi okok miatt egymáshoz nem mehetünk. Én mindent megteszek, hogy együtt éljük ő meg semmit. Szerinte en vagyok a turelmetlen. 3 eve vagyunk együtt, én vagyok a nő
2017. szept. 5. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te türelmes vagy. Nagyon is. Én már rég bemondtam volna az unalmast
2017. szept. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
3 éve? Huszonévesen már nem az utcán kellene találkozgatni. Ha nem tud felnőni a fickó, keress mást!
2017. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen pasi vegye el az anyját. Lehet lepontozni.
2017. szept. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem is vagytok együtt...
2017. szept. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Betöltöttem a 18at, költözött az akkori csajom hozzánk(anyámék vidékre költöztek,ritkán jártak haza). Hozzáállás kérdése. Én egyszerűen vágytam arra hogy reggelente együtt ébredjünk. Lehet neki ez nem fontos.
2017. szept. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, három év után, egyáltalán nem türelmetlenség részedről, hogy együtt szeretnél élni a pároddal. Ha ő ezt nem így érzi, az gáz.
2017. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen az ürge csak szólok... de a te dolgod...
2017. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!