Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelem úgy egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelem úgy egy párkapcsolatnak, ha nem számíthatok a páromra? Ha hiába kérem, nem ér rá?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki kérdezi, igen, járunk, nemcsak én hiszem azt, hanem megvan beszélve hogy járunk. Szerinte neki segítenie kell a szüleinek, rokonainak, ismerőseinek, munkatársainak, sőt még a volt munkatársainak is. Csak hát ezek után én kb a 100. vagyok, akkor egy picit törődik velem, mire a 100-ra rámkerül a sor, aztán megint rám nincs ideje. Ha van egy párom, akkor én miért mástól kell hogy segítséget kérjek, nem a páromtól?

2017. szept. 28. 00:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is beszélni vele, hogy talán nem kéne minden ember gondját, életét a nyakába vennie, hiszen azoknak is van férjük, szüleik.
2017. szept. 28. 00:27
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

Van neki mas noje,csak palastolja a segitsegekkel.

N

2017. szept. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Milyen segítségekre gondolsz?

Voltam náluk többször, a szülei is falaznak neki?

2017. szept. 28. 00:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem én adtam mínuszt.
2017. szept. 28. 00:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért gondolod hogy van más nője?
2017. szept. 28. 00:54
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen mindegy, hogy van e másik nője, vagy "csak" 101.vagy nála.

Milyen párkapcsolat az, ahol az egyik fél nem számíthat a másikra?

Kérdésedre a válasz :nem, nincs értelme.

2017. szept. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem, nem jártok...

Az, hogy mit mond, az egy dolog. Mondani sokmindent lehet. Azt is, hogy jártok. De valójában nem így van. Mert a tettek nem ezt mutatják.

Azt mondjuk nem tudom hogy mit takar ez a nem találkozás, de nekem ebből eléggé az jön le, hogy a srác nem szerelmes. Azt mondta, amit hallani akarsz, vagyis hogy jártok, mert így ha nagyon viszket neki akkor megy és megdug. Szerintem lépj tovább, nem hinném hogy nagyon meg fogja viselni...

2017. szept. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

megvan beszélve 😂

sztem nincs megbeszélve sokkal lényegesebb dolog, maga a kapcsolat célja.

2017. szept. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Így nem nyújtja jó társ benyomását... Esetleg beszélj vele mégegyszer,hogy ha mindig mással foglalkozik és téged hátra helyez akkor téged nemsokára el fog veszíteni. Ha ez sem hatja meg,akkor sosem szeretett igazán.


Én nem tudnék olyan kapcsolatban élni ahol mindig csak a sokadik vagyok,holott elvileg a párja az embernek az egyik legfontosabb.

2017. szept. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ilyet sajnos én is tapasztaltam már.
2017. szept. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!