Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője az ilyen párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jövője az ilyen párkapcsolatnak? Legyek erős és kitartó még 3-5 éven keresztül?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, akivel a gimiben jöttünk össze. 1,5 éven keresztül kb majdnem minden nap láttuk egymást, nagyon nagy volt a szerelem, viszont érettségi után külföldre ment egyetemre.


Már 1,5 éve tart a távkapcsolatunk, 1-1,5 havonta találkozunk, de minden nap chatelünk. Neki még 3 éve van hátra a diplomáig külföldön, és nekem is ugyanennyi itthon, aztán lehet még ő is és én is maradunk mester képzésen.


A probléma az, hogy nem látom a végét a dolgoknak. Évekig így lenni, és még nem is éltünk úgy igazán együtt...mi lesz akkor, ha elvégezzünk az iskolát (?) én megyek majd ki úgy, hogy azt a nyelvet pont nem is beszélem (?) vagy ő jön majd haza?


Sokaktól megkapom, hogy az ilyen nem is kapcsolat....meg hogy a legszebb éveimet önsanyargatással töltöm és saját magam szivatom. Mostanában annyi negatív hatás ért, hogy összezavarodtam. Nagyon szeretem a barátom, de sajnos van igazság abban amiket a fejemhez vágnak.


18/L



2016. febr. 27. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Persze, hogy van benne igazság. A barátod ráadásul keféli kint a külföldi csajokat a hátad mögött. Hülye vagy, ha vársz rá.
2016. febr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem kapcsolat, az röhejesen semmi.
2016. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy más lányokkal szórakozna, nem ilyen! Nagyon szerelmes belém, és ha haza jön, akkor miattam jön haza és hozzám. Én is voltam már kint nála.
2016. febr. 28. 00:46
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Nyugodtan keress mast mert nem éri meg várni.

Ez nem kapcsolat csak baráti szint kb.

Amint kiment külföldre onnantól ez már nem volt kapcsolat.

2016. febr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog menni 3-5 évig így. Vagy te, vagy ő találni fog valaki mást, aki mellette van.
2016. febr. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Őszintén mikor csak a kérdést olvastam, azt gondoltam, tudok majd neked valami biztatót írni, hiszen én is távkapcsolatban élek már lassan 4 éve. De a te helyzeted sajnos sokkal durvább, mint a miénk. Azért ez az 1-1,5 hónap, meg ráadásul nem is egy nagyjából áthidalható távolságról van szó, hanem külföld... Szerintem ezt így nem lehet sokáig csinálni. Évekig legalábbis biztos nem. Tudod, mi a párommal hetente min. 1x tudunk találkozni, és még így is rengeteg veszekedéshez vezet ez a dolog. Hiányzik a másik, és emiatt sokkal feszültebbek vagyunk, pedig órákat szoktunk beszélgetni minden egyes nap, de az ugye nem ugyanolyan. Míg ha végre egy kicsit több időt tudunk együtt lenni (nyáron pl majdnem minden napot együtt töltünk), szinte soha nem kapunk össze. Úgyhogy kegyetlenül frusztráló tud lenni ez a dolog, és lehet, hogy 1,5 után még nem érzed annyira, de később fogod. Még ha belátható időn belül meg tudnátok oldani az egészet, akkor talán lenne jövője, de évekig ezt csinálni... szerintem is értelmetlen, sajnálom.
2016. febr. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 omba ***** válasza:
100%

15 éves korban kialakult elkötelezettség - az nagyon szép, de kedvezőbb körülmények között sem tart örökké - vagy csak nagyon ritkán.



"A probléma az, hogy nem látom a végét a dolgoknak." - hát bocs, de én meg látom.

2016. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 rrrrrreennnnn ***** válasza:
53%
Kizàrt, hogy együtt maradtok.
2016. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor is kitartok mellette!
2016. febr. 28. 23:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezted meg? :S
2016. márc. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!