Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy kibéküljön és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy kibéküljön és szóba álljon velem?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve megismertem egy pasit, nem tudot ígérni semmit biztosat de vonzodunk egymàshoz. Én nagyon megszeretem őt később szerelmes lettem. Egy hónapja találkoztunk utojára megbánta hogy kijött ugyanis nagyon lelkiismeretes. Egy hét eltelével én újra találkozni szeretem volna vele de ő azt mondta hogy nem talàlkozhatuk nem lehet köztünk semmi addig mindig mondta nem tudja mit szeretne majd alakul van esély van remény nem tudom hitegetett ezekután èn hirtelen felindulàsból megirtam neki hogy rendesen elintézet és szerintem ezért megharagudott. Màr bocsánatott kértem tőle. Szinte szóba se áll velem. Mit csináljak?
2017. szept. 28. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jöttél be neki. Kicsit női játszmát játszik, lehetne egyenesebb.
2017. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem sértődött meg, csak le akart már rázni, nem akar tőled semmit. De nem teljesen értem, megbánta, hogy lejött mert lelkiismeretes? Miért tán kapcsolatban van? Ha igen, és úgy találkozgat más nőkkel, akkor aztán marhára lelkiismeretes lehet. Az ilyentől ne is akarj semmit.

Hagyd békén, ismerkedj mással.

2017. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!