Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy máshogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy máshogy álljon a vitákhoz?

Figyelt kérdés
A párom sajnos nem szeret veszekedni (ki szeret?), de ő abszolút konfliktuskerülő. Sajnos olyan szinten, hogy pl. egyik este nem reagáltam egyik üzenetére sem, csak elköszöntem tőle (megvolt rá az okom). Másnap úgy tett, mintha semmi nem történt volna, meg se kérdezte, hogy mi volt a bajom, tehát úgymond megpróbált átlendülni konfliktus nélkül a történteken, de úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem helyes, ő mégsem veszi észre. Szerintetek mit lehetne tenni? Értem én, hogy nem szereti a konfliktusokat, de az mégsem megoldás, ha abszolút nincsenek konfliktusok..

2017. júl. 20. 12:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Amig azzal bunteted mint egy ovodas, hogy nem szolsz hozza, csak otthagyod egy koszonessel, addig milyen konfliktus kezeleserol beszelsz? Ha valami problemad van, tessek kinyitni a szadat es vita nelkul elmagyarazni, nem pedig duzzogni szotlanul varva, hogy majd a masik felhozza hogy esedezhessen a bocsanatodert. Felnott ember persze, hogy vita nelkul probal atlendulni az ilyen hulyesegeken, mert felnottkent mar nem jatszmazunk meg szorakozunk ilyesmivel.
2017. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért baj, hogy nem marjátok egymást? Szerintem nagyon jól teszi a barátod, hogy nem megy bele a játszmáidba. Nagyon is tudatosan léphetett ki a helyzetből. Miért akarsz veszekedést provokálni? Ha bajod van vele, mondd meg neki normálisan és kész. Vagy Te elhiszed azt az ostobaságot, hogy kell a veszekedés a kapcsolatba?
2017. júl. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Gratulàlok. Gondolkodni kéne
2017. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Erről a szituációról eszembe jut egy mondat, amit mostanság gyakran hallani fiataloktól: "Most minek kell belém állni?" :DDD
2017. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem kellene így kioktatni, amíg nem tudjátok pontosan mi van a háttérben. Sokszor elmondtam neki ezt a fennálló problémát, de azóta se változtat rajta. Nem képes rendesen kommunikálni, hiába kértem rá már lassan 1 éve
2017. júl. 20. 12:38
 6/21 A kérdező kommentje:
Indokoltan nem reagáltam rá, mert ennyi idő után szerintem magától is tudnia kellene, hogy mi a probléma, de mégse akar róla beszélni.
2017. júl. 20. 12:39
 7/21 anonim ***** válasza:
Magatol is tudnia kene... ertem. Es o nem tud rendesen kommunikalni. Minden vilagos. Legkozelebb keress gondolatolvaso pasit... az valo neked :D.
2017. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
De ezt miért nem neki mondod ? Nekem olyan fura, hogy a egyre több kérdésből az jön le, hogy a párok nem beszélik meg a dolgaikat és ahelyett, hogy őszintén mindent elmondanának egymásnak csak szenvednek, és taktikáznak. Szerintem egy jól működő hosszútávú kapcsolatnak az egyik fontos alapja az őszinteség. Igazából már az is vicces, hogy ezt leírom mert szerintem ennek magától értetődőnek kellene lennie, de úgy látszik nem az.
2017. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ne is haragudj, de ha 1 év alatt nem veszi észre, hogy egy dolog van, ami zavar csak benne, és heti szinten elmondom neki, mégse változtat rajta, akkor itt már nem velem van a legnagyobb probléma..
2017. júl. 20. 12:44
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok bocsi, nem olvastam a kommentedet, átsiklottam felette.
2017. júl. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!