Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párkapcsolatotokban mindig képesek vagytok beszélgetni a párotokkal, vagy volt egy időpont, amitől el lett vágva a kommunikáció kettőtök között?

Figyelt kérdés
Mennyi idő volt ez mire megszakadt a normális társalgás köztetek?

2016. máj. 9. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy normális társalgás?
2016. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Arra hogy kifogytok a témából és kellemetlen a hallgatás, vagy arra, hogy már nem tudok egymáshoz normálisan beszélni, mert olyan szinten elhidegültetek egymástól?
2016. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi több mint nyolc éve mindig tudunk. Néha van olyan, hogy pl. kényes témákról kicsit "nehezebb", de erre azt használjuk, hogy elmegyünk sétálni csendes helyre és akkor nem tudunk mást csinálni, mint egymásra figyelni és beszélgetni, vagy pl. éjszaka a plafont nézve beszélgetünk róla.
2016. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem baromi sok témám van és imádok beszélgetni, spekulálni, másikat hallgatni, mindig tudtam a kapcsolataimba beszélgetni, csak elég fura lányokkal hozott össze az élet és elkellett válnunk...
2016. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kommunikáció mindig közel tökéletes közöttünk. legutóbbi eltérés annyi volt, hogy ő szeretné, ha kezdeményezőbb lennék.
2016. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam h kifogy a tema
2016. máj. 10. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy éve vagyunk együtt, és előfordul, hogy éppen nincs mondandónk egymás számára.

Ilyenkor két eshetőség van:

Vagy mindenki elfoglalja magát a saját dolgával, és adunk egymásnak egy kis privát teret,

Vagy együtt éljük meg a csendet... andalogva sétálunk, fekszünk összebújva, ücsörgünk a vízparton, vagy csak nézzük egymást... a közösen átélt csendnek is megvan a maga szépsége, néha sokkal többet ér, mint a folyamatos csacsogás.


Ezek átmeneti időszakok, és mindig újra visszatér a beszélgetés, hiszen közben új élményekkel, tapasztalatokkal, érzésekkel gazdagodunk.

Megjegyzem: ezért tenni is kell, mert ha folyamatosan otthon ülnénk a négy fal között, és nem tennénk azért, hogy legyenek közös élményeink, akkor idővel bizonyára kifogynánk a témából.

2016. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hacsak nem volt halaszthatatlan dolgunk, akkor mindig tudtunk teremteni időt egymásra.
2016. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, hogy ne legyen témánk. Annyi minden van, amiről lehet és érdemes beszélgetni! Szerintem intelligens emberek között ilyen nem nagyon fordulhat elő.

Olyan persze van, hogy épp nincs kedvünk beszélgetni, jobban esik a csend, stb. De ez egész más kategória.

2016. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!