Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy nem is szeret igazán?

Figyelt kérdés

A barátnőm 5 évvel fiatalabb nálam, 2 éve vagyunk együtt. Szóba jött a házasság és a gyerekek, én szerintem már aktuális, de a barátnőm ezzel jött: "Még nem mostanában lesz róla szó, elöbb költözzünk össze, hogy mindketten lássuk milyen is a másik"

Ez mit jelent? Talán nem szeret engem igazán, hogy nem akar tőlem gyereket meg házasodni se akar?



2017. szept. 30. 14:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

A barátnőd okos.

Költözz vele össze, lássákok meg, hogy működik.

2017. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Azert nem mindegy, hogy hany evesek vagytok. Foleg ugy, hogy meg egyutt sem eltetek.
2017. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Miért ne szeretne, hisz azt mondta : költözzetek össze. Ezzel semmi rosszat nem mondott, sőt...

És egyáltalán nem aktuális a házasság, a gyerek pláne nem anélkül, hogy egy percet sem éltetek együtt...

( Az egy dolog, hogy sokat vagytok együtt, egymásnál alszotok, de hidd el, ez közel sincs az együttéléshez... )

2017. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
33%

Bizonytalan benned ez biztos, hogy mi az oka, azt nála kellene kipuhatolózni véleményem szerint.

De lehet csak óvatos típus, vannak ilyen emberek és ha belegondolsz azért ez valahol érthető is.

2017. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 kén_ ***** válasza:
96%
Amit az első leírt. Elcsépelt, de van benne igazság: az ember akkor ismerszik meg igazán, mikor összeköltözik a másikkal. Milyen apróbb/nagyobb hülyeségei vannak, miben képes kompromisszumot kötni, miben nem, satöbbi. Becsüld meg, tényleg okos nőci. Te pedig nagyon kételkedő vagy, és talán önbizalomhiányod is van, ha emiatt megkérdőjelezed a szeretetét.
2017. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%

Szóval, akkor te előbb akartál volna tőle gyereket, minthogy együtt éltetek volna egy ideig, hogy meglássátok, hogy tudtok-e együtt élni, ugye?


Lakva ismerszik meg a másik!


Egyébként h..lye vagy, de az már mellékes, ha ebből te azt szűrted le, hogy nem szeret téged igazán!


Előbb éljetek együtt, utána lehet csak a következő szintre lépni!

2017. szept. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Ő 20, én 25.
2017. szept. 30. 14:35
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de akkor neki van több esze. 20 éves lány, aki még nem élt veled, csak 2 éve vagytok együtt. Hova szüljön neked gyereket?
2017. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Ez a mondata olyan volt mintha azt sugallná, hogy nem bízik bennem, nem szeret eléggé ahhoz, hogy biztos legyen a közös jövőnkben. Én összeköltözés nélkül is tudom hogy ő az igazi. Ő miért nem igy gondolja?
2017. szept. 30. 14:58
 10/34 kén_ ***** válasza:
93%

Mert veled ellentétben ő már kiforrottabb, érettebb személyiség, aki tudja, hogy nincs olyan, hogy igazi, mivel ezt az élet nevezetű dolgot nem egy 16 éves, romantikus kislány írta. Vannak emberek, akikkel letud élni egy életet szerelembe, vannak, akikkel nem. Nem költöztetek még össze, nem éltetek együtt, nem ismer még annyira ahhoz, hogy olyan életre szóló dologba belemerjen vágni, mint a gyerekvállalás.


Ezt, barátom, amit te érzel, úgy nevezik, hogy rózsaszín köd, és naivitás. Ahelyett, hogy a saját, elvakult látásmódoddal próbálnád megmagyarázni a szavait, inkább próbálj realista lenni, és emészd meg, hogy igaza volt, és ettől még ugyanúgy szeret, mint eddig. Egy kapcsolat egy idő után melós, gyerekkel végképp. Nem úgy működik, hogy "én érzem, hogy ő az igazi, ő miért nem tudja ezt megmondani együttélés nélkül már most 20 évesen?:("

2017. szept. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!