Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom mostanában csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom mostanában csak szex közben mondja, hogy szeret és hogy tetszem neki, akkor azt jelenti, hogy csak a szexért vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Régebb majdnem minden nap mondta (főleg lefekvés előtt).Mostanában csak szex közben mondja. Nem is kérdezősködik, hogy mit csinálok, hogy vagyok, nekem úgy tűnik, mintha kezdem nem érdekelni. (mindketten a szüleinknél lakunk, én egyetemre járok és egyhamar nem fogunk tudni összeköltözni)
2016. ápr. 15. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Csak jó a szex köztetek és kész.
2016. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Kétségeid vannak a felől, hogy szeret-e és csak a sexért vagytok együtt, de az összeköltözés gondolata ott van a fejedben? Mi a frász?

2016. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Komplikált ügy.


Lehet csak rémeket látsz és semmi ilyesmi nincs, simán csak nem akarja elcsépelni a szót.


De az is lehet igazad van és azért mondja szex közben, mert így akar jobb teljesítményt kicsikarni, mert más már nem érdekli.


Hát ezt vele kellene megbeszélned. Kommunikáljatok!

2016. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet ennek,de erre csak a párod tud választ adni.

Kicsit többet foglalkozatok egymással és probáljatok meg új dolgokat csinálni.

2016. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!