Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ő a lelki társam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ő a lelki társam, de más tekintetben pedig vállalhatatlan a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Adott barátnőm(?!?!?). Ténylegesen ő a lelki társam lassan 5 éve, Kapcsolatban vele az nagyon jó, nagyon jól megértjük egymást, viszonylag kevés vita volt mindig is, Viszont más párkapcsoalti tényezők mint a vonzalom, vágyak az totálisan megszűnt. Hónapok teltek el szex nélkül. Az elmúlt 1 évben együtt éltünk, millió szabadidővel, de nem kívántam jó ha 1-2 havonta volt. A csókot se igazán kívántam. Nem tehetek róla, de elmúlt ez a vozalom. Ez egyáltalán javítható?


Olyan döntés előtt állok ami a teljes egész jövőmre és az övére még durvábban ki fog hatni. Én nagyon vágyok már valaki másra akivel lenne kölcsönös vonzalom, akit kívánnék, de mégis ő az akivel tökre tudnám az életem élni, csak hát nem csak jó beszélgetések és megértés szükséges egy kapcsolat működéséhez. Hisz így csak a barátom.


Azóta eléggé depressziós is vagyok, és hát akadna másik lány akivel eléggé erős vonzalom alakult ki. (élőben még nem találkoztunk szóval nem volt szó megcsalásról).

Viszont ő nyilván nem lenne olyan mint a mostani kapcsolatom. Életemben nem voltam ilyen szar helyzetben. :(



2017. okt. 2. 15:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szóval sajnos az elején a vad szerelmetes kivéve szexuálisan nem volt túl komoly sose. Sőt csókolózni se annyira szerették vele.
2017. okt. 2. 20:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Igen, valami hasonlóban vagyok.. De ne ennyire durva a helyzet, hogy pl 1-2 havonta legyen csak szex, azt én nem bírnám..


A vonzalommal viszont van problémám nekem is. Más tekintetben meg a legkiválóbb társ, szeret, támogat, családcentrikus, értelmes, egyszóval minden meg van benne, amire szükségem van egy társban. Csak a vonzalom apadt. ÉS szeretet érzek iránta, de úgy nagy szerelmes sosem voltam amúgy sem.


Nem tudom,mi a megoldás.

Objektíven nézve húszon évesen valóban nem éri meg nyugdíj életmódot folytatni.


Te tudod, hogy kipróbáltatok- már mindent, hogy javuljon a helyzet, vagy sem. Új dolgok? Új élmények?


Látszik, hogy így azért mégsem teljes ez a kapcsolat, és fiatal is vagy az ilyen életvitelhez, van is benned vágy.

Egy életed van.


Szóval ha minden ötletet megpróbáltatok/megpróbáltok, és nem megy, akkor lehet össze kell szedned magad és szakítani, hiszen bár ragaszkodsz hozzá, de mégsem vagy boldog, és hiányzik valami..

N

2017. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igazából elkényelmesedtem mellette, ő szeretett volna jó sok porgramot, de nyilván én hibámból de valahogy úgy vele nem volt kedvem menni helyekre. Szerettem én a programokat csak megszoktam, hogy vele lehetek lusta. Titkon azt reméltem korábban ha lesz valakim az nem hagyja, hogy ellustuljak és aktívabb lettem volna.



Tegnap megvolt az elbeszélgetés, másabbat vártam. Kicsit még mindig bennem van a katyvasz és a zavarodottság, de ezt kell megoldani és nem várni, hogy az ölembe hulljon. Jelenleg ott vagyunk, hogy mind a ketten próbálunk tenni a jó ügy érdekében. De mindketten sérültünk és kell idő, hogy minden helyre rázódjon.


De egyébként már sikerült majdnem 10 kilót fogynia, szóval próbál tenni a dolgokért.


Ennyit mindenképp megér, egy próbát. Meg kapott tegnap egy plüss cicát amivel azóta együtt alszik, és nagyon szereti. :D


Én pedig remélem, hogy beforrnak a sebek és újra kialakulnak az párkapcsolati érzelmek.

2017. okt. 4. 11:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Amíg így álltok hozzá és tesztek érte, van remény. :)
2017. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!