Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem keres, akkor nem akar már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keres, akkor nem akar már semmit tőlem a hölgy?

Figyelt kérdés
nem lehet hogy tényleg komoly gondok miatt mellőz,amiről tudok is hogy van a hölgynek,vagy esetleg megijedt hogy most hirtelen komolyra szeretném fordítani,az eddig lazább kapcsolatunkat? aztán ezen hezitálva nem keres?korábban ő vágyott volna komolyabbra.
2017. okt. 3. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ezt itt senki nem fogja megmondani, mert te ismered. Hány évesek vagytok? Lehet, hogy már ő nem akar tőled semmit, eleget várt. Kérdezd meg tőle.
2017. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
meg se fordult a fejedbe, hogy Te keresd? :D
2017. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
keresem,de nem mindig reagál... és már nem vagyunk épp gyerekek... kicsit mintha érdektelenné váltam volna teljesen nála. tudom hogy hatalmas gondjai vannak stb,de ez nem magyarázat erre... szerintem nem akar már semmit. csak kiváncsi voltam mások véleményére...
2017. okt. 3. 13:14
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem egy ilyen eset történt már velem is.

Én úgy vagyok vele ha valaki szeret, érdeklem, vonzódik akkor keres, ha nem érdeklem akkor nem keres.

Nem játszok olyat hogy egyoldalúan csak én keresem az illetőt. Abból jó nem sül ki.

2017. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűbb, hogy nem érdekled.
2017. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy érdektelenné váltál számára, ahogyan ugyanúgy meglehet, hogy bármi egyéb ok miatt mellőz téged. Ha fontos számodra, akkor szerintem érdeklődj a hogyléte felől. Ha nem válaszol, akkor tudni fogod miként érez irántad.
2017. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
gerinctelen megmondani
2017. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát igen nagyon rosszul is esik... de nem akarok mindig én ráírni... nem tudom miért jó ez. pedig hónapokig tökéletesen elvoltunk.. most meg semmi. már mindenre gondoltam. de valószínűleg elveszítettem már...
2017. okt. 3. 16:13
 9/15 anonim ***** válasza:
A tudtára adtad már, hogy megváltoztak az érzéseid iránta, és van esélye nálad? Szerintem próbáld letisztázni vele a helyzetet, érezze, hogy miként viszonyulsz hozzá, írj neki, és meglátod válaszra méltat-e.
2017. okt. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Jobb, ha próbálod letisztázni, mint erőlködsz, erőlködtök.
2017. okt. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!