Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ad tanácsot?

Figyelt kérdés
Már" több mint két éve együtt vagyok a párommal. Nagyon sokat veszekedünk de minden apróságon de azon olyan szinten hogy a durva kategóriába sorolható olyankor ő is azt mondja költözzek vissza a szüleimhez de soha nem jutunk el oda hogy jo akkor megyek és ezek valamikor csak fél órás veszekedések a leghosszabb meg 2nap. és tudom hogy nem lenne jobb ha elkoltoznék 1x haza vittem az összes ruhámat es 1 órán belül jött hogy jöjjek vissza, betegesen féltékeny is de nem adok rá semmilyen okot, a kapcsolatunk elején többször meg bántottam de ha pl ő ugyan azt megcsinálja az nembaj, ugy érzem meg alázkodok előtte. De egyszerűen nem tudok nélküle meg lenni ennyi veszekedés után is ugy vagyok hogy ha nincs velem hiányzik alig varom hogy haza érjek hozzá vagy épp ő érjen haza. Változni fog ez alakulni fog a kapcsolatunk? Nem akarom elveszíteni.

2017. okt. 3. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ezt megbeszélni vele, mondd el azokat a problémákat amiket itt felsoroltál, és kérd meg hogy változtasson ezeken. Ha esetleg nem változtatna, akkor bármennyire is nehéz, vess véget a kapcsolatnak, mert ez hosszútávon nem lesz túl egészséges neked lelkileg.
2017. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy teljesen elhiszem neki hogy en vagyok a rossz,voltak hibáim, meg bántam és főként változtattam-hogy több ne legyen! Köszönöm a választ!
2017. okt. 3. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem illetek össze, de minek is mondanánk ezt, felesleges.
2017. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha eldöntötted, hogy nem akarod elveszíteni, akkor mondhatunk, amit akarunk. Ha betegesen féltékeny, megaláz, uralkodik rajtad, akkor ez a kapcsolat nem működik jól. Két lehetőséged van: vagy továbbra is elviseled (mert változni nem fog), vagy szakítasz és keresel valakit, aki értékel téged. A beteges féltékenység soha nem vezet jóra, gondolkozz, nehogy a végén túl késő legyen!
2017. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez lehet,hogy érzelmileg zsaroló kapcsolat. (Abusive relationship)

Ilyenben éltem sok évet.

Olvasgass utána.

(Sosem leszel elég jó neki,annyi a lényeg röviden. Hiába teszel meg mindent,mindig több kell.Tudom,hogy nem lehet ezt látni mikor benne vagy.Engem nagyon kicsinàlt a végén.Két gyerek is van.)

2017. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elhiszed neki, hogy te vagy a rossz, akkor érzelmileg zsarol téged. Ne maradj vele, mert ez csak rosszabb lesz. Akár még verések sorozata is lehet belőle.
2017. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtek tudatosan önfejleszteni, szóval vágyni jót, fog. Na nem, sokkal lassabban fog.
2017. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát két dolog biztos:

1. olyanok vagytok, mint a tűz és a víz

2. mindketten hótt egyformán dilinyósok vagytok


Tehát megtalálta a zsák a foltját. :P


Ott meg - idővel - két variáció lehetséges:

a.) "megszoktok" (összecsiszolódtok)

b.) "megszöktök" (szétmentek)

2017. okt. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erzelmileg bantalmazo kapcsolatban elsz.Vagy belezakkansz es benne maradsz,mig roncs nem leszel vagy egyszer betelik a pohar es kilepsz. Eletemben nem sirtam annyit amig egy ilyenben voltam.Megszuntem en lenni,mindenert bantott es en esdekeltem minden kedves szavaert.Mindent megtettem amit kert,nem beszeltem kollegakkal sem hogy ne higgye h megcsalom a dohanyzoban egy cigi elszivasa kozben stb. Aztan egyszer azt mondtam h eleg,ha o igy tud szeretni akkor kosz nem kerek belole. Szakitottam es ahelyett h belehaltam volna,fellelegeztem h vege! Aki bant teged, az nem szeret igazan.A pasid inkabb csak birtokol,mert magaban bizonytalan es ez rajtad csattan. Amit muveltek az nem egeszseges szerelem es soha nem lesz belole normalis,elheto kapcsolat.
2017. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!