Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a pasim foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
Már 5 éve vagyunk együtt és lassan 1 éve együtt is élünk, de mindig minden nap ugyanolyan. Munka, főzés, mosogatás, takarítás, nyelvtanulás, torna. Este hazajön leül a számítógép elé és játszik, eszik fürdik, játszik. Én nézek egy filmet aztán elmegyek aludni, mert korán kelek. Hiába próbálok erről beszélni vele, egyik fülén be a másikon ki. Ez nem jó így nekm. Mit tegyek?
2007. nov. 25. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nos,le kell kattantani a játékról.Párom általában nem ilyen,de most rákattant egy játékra,és szinte beszélni sem lehet vele.Most,h valamiért nem akar futkorászni a gépén jön bújik foglalkozik velem.

Amúgy előtte volt,h nyavalyogtam neki,h foglalkozzon velem is...ezt a pihenőnepjain szoktam mondani.Kerekperec eléállok,és megmondom neki,h tudom,fontos a játék,de én is vagyok.Legalább vasárnap.

Ha nem megy semmi akkor:

Gonosz trükk,de ha értesz egy kicsit a számítógéphez,akkor rontsd el a játékot:D:D:DDe úgy,h ne tudja mi a baj...és főleg ne derüljön ki,h te voltál.

2007. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Szerintem minél többet hangoztatod,hogy foglalkozzon veled,annál jobban nem fogja érdekelni a dolog! Próbálj színt vinni az életetekbe! Öltözz csinosan,légy kívánatos, vegyél akár egy szexis fehérneműt, hívd meg a barátaidat hozzátok egy vacsira, vagy szervezz közös programot! A legrosszabb, ha nyűgnek érzi,hogy vagy. Állandóan csak azt hallja,hogy a gépe "ellen vagy". Sajna a pasik egyszerre csak egy dologra tudnak koncentrálni, ugyanis szerintem csőlátásúak. :) Zökkentsd ki ebből az állpotból,hogy neked is és neki is pezsegjen az élete. apró dolgok néha többet jelentenek, mint az, ha állandóan ugyanazt ismételgedet: "Foglalkozz velem!".

sok sikert!

2007. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Totál megértelek. Mindenképp valahogy le kell szoktatni őt a gépről.

Vagy mi lenne, ha egyszer hazajönne, és nem lenne kaja, nem lenne kimosva, stb. aztán szépen a fejéhez vágnád a szennyesét, hogy nem a takarítónője vagy, hanem a barátnője. Vagy ennek megfelelően kezel, vagy menjen a fenébe!

2007. nov. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadóval annyiban nem értek egyet, hogy a fejéhez kell vágni a szennyest. Nálunk is kb. ez a helyzet, a számítógép az úr, és én is veszekedtem már nem is egyszer mosogatnivalón, meg szennyesen és az egészből az jött ki, hogy még utánna nekem volt lelkiismeretfurdalásom amiatt, hogy házisárkány voltam!! És mi történt?? Elmenekült számítógépezni előlem, mert olyan kiállhatatlan voltam. Abban viszont egyetértek, hogy valahogy ki kell zökkenjen ebből az állapotból. Csak, még arra nem jöttem rá, hogy hogyan. ..Talán, ha olyan programot csinálsz, amivel egy ideig nem tud a gép elé ülni. Mondjuk, ha nem otthon vagytok, nem is tud játszani. Kitartás... /egy sorstárs/
2007. nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Helló.

Szerintem lehet hülyén hangzik de ülj be a gép elé az asztalra vagy a székbe egy elégé sexi ruhában és javasold neki a gép hejet játszon veled(jó ez betegesen hangzik dehát mi a fontosab te vagy a játék ja és azért pont a szex mert ha arra se képes akor mire másra). Amúgy a gépet te is lezárhatod egyszerűen (minimális vagy semmien programozói tudással is). De lehet az 1. jobban tetszene neki :P

2007. nov. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk is ugyanez a helyzet néha kifakadok, néha sex. de nem lehetsz mindig te aki teper a kapcsolatért meg h ne legyen unalmas. A megoldást sajnos nem tudom. Igy én is gépezni kezdtem igy egyszerre bámuljuk a monitort egymás mellett ülve (2 gépen) Jó mi?
2007. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is volt és néha van hasonló probléma. Én ha elhanyagoltnak érzem magam elmegyek valahová szórakozni a barátaimmal. Pár alkalom után már kezdi idegesíteni, hogy nem tudja mit csinálok. Elkezd motoszkálni a kis zöld manó és programokat szervez. A múltkor az autómosóban ahová járok kaptam egy nyalókát az autómosós sráctól. Teljesen ki volt akadva és azt mondta kitekeri a nyakát ha mégegyszer nyalókát ad. A kis zöld szörny lendületet tud ám adni a pasiknak. Pedig én nem ilyen szándékkal megyek el otthonról.

2007. dec. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kilátástalannak látom nálunk is ez van.Én azt tervezem, hogy hazamegyek anyuékhoz néhány napra bejelentés nélkül, akkor talán gondolkodik...
2007. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!