Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő most egy leszbikus nő vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most egy leszbikus nő vagy mi? Véleményeket kérek

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok, több hónapja odavagyok egy lányért, 1 éve ismerem, de komolyabban, kettesben csak 3 hónapja találkozgatunk. Van egy legjobb barátnője, egy tipikus butch lány, még mondani se kell, hogy leszbi. Nem az, jófej, meg minden, csak ezalatt a 3 hónap alatt történtek érdekes dolgok. Ugye ezt a lányt közös ismerőseink révén ismerem, nagyon tetszik már régóta, mert tényleg kevés ilyen gyönyörű, csinos, okos lány van, mint Ő. Most ez hülyén fog hangzani, de amikor találkozunk és ott van a barátnője, mindig úgy érzem, hogy több van köztük, mint barátág és hogy a barátnője féltékeny rám. Eleve mindig ott van a csaj, ahol Ő. Ha elmegyek hozzá beszélgetni, ott van a csaj is. Ha találkozunk így barátokkal közösen, akkor a csaj úgy néz rá, mintha fel akarná falni a szemével. Jó, barátnők közt kicsit intimebb a viszony, de nekik ilyen tök fura, a leszbi csaj kicsit ilyen komolytalan, gyerekes, a lány meg, aki tetszik ilyen komoly, nőies és mindig úgy viselkednek egymással, mintha nem tudnának egymás nélkül élni, egyszer egyik a másik haját simogatja, meg a leszbi csaj átkarolja a lányt és úgy ülnek, meg ilyenek. Legjobb az volt, mikor a lány kicsit összekapott az egyik barátunkkal, mert valamiben nem értettek egyet, a barátnője meg elkezdi, hogy "Esküszöm, ha nem fejezed be, megcsókollak". Mindenki röhögött, de szerintem ez kissé fura. Ha felmegyek hozzá és ott a barátnő, akkor olyan cinikus megjegyzéseket kapok a csajtól, hogy "Mivel is foglalkozol? Illusztrátor vagy? Először is valami gyerekkönyv szerkesztőnek tippeltelek", meg "Remélem, tudsz vezetni". A lány meg totál odavan a barátnőjéért, ha kettesben találkozunk, akkor is mindig X a téma pl. "sietek, X-nek kell összedobnom valami kaját" "Ha most itt lenne X" (még jó, hogy nincs). Annyira ellentétek, mégis nekem már túl bensőségesnek tűnik a viszonyuk. Szeretném, ha komolyabbra fordulna ezzel a lánnyal minden, de a barátnője mindent megakadályoz. Arra is gondoltam már, hogy a lány is érez valamit a barátnője iránt. Segítenétek?
2010. máj. 28. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
bocsesz, de ez túl hosszú, nem olvasom el :D De ha tippelnem kéne a kérdés alapján, akkor nem...
2010. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem beszéld meg vele.

Utána meg hívd meg egy bauxitturmixra.


Babi néni

2010. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is túl hosszú,én se olvasom el:S
2010. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt az értékes segítséget..de tényleg
2010. máj. 28. 17:21
 5/19 anonim ***** válasza:

Én elolvastam :D


De kár volt mert a bauxitturmixon kivül nem tudtam okosságot mondani.


Babi néni

2010. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Én nem teszem meg helyetted:D
2010. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De nem kérdezem meg tőle, legalábbis így biztos nem. Feltettem egy kérdést, mert nekem EZ a problémám, leírtam mindent, hátha tud valaki valami tanácsot adni ezek alapján
2010. máj. 28. 17:24
 8/19 anonim ***** válasza:
Elolvastam,lehetséges hogy az,de hogy nincs esélyed így az biztos.
2010. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát a leírtak alapján lehet köztük valami!:S Én az egyenes beszéd híve vagyok, úgy gondolom, talán tisztáznod kéne a lánnyal, hogy mit is akar konkrétan tőled!
2010. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem szerencsétlenkednék, felnyitnám a lapjaimat a lány előtt, miszerint szeretnél tőle valamit. aztán óvatosan rákérdezhetsz, van-e valami közte meg a másik csaj között. őszintén szólva, kétesélyes. elképzelhető, hogy csak simán bensőséges a viszonyuk, jó barátnők sokat lógnak együtt és egymáson, mintha csak testvérek lennének. de ezt innen mi sem tudjuk megmondani.
2010. máj. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!