Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 ev utan, egyik naprol a masikra elkoltozott a parom. Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

Roviden.Voltak sajnos problemaink a munkankbol kifolyolag,en sajnos mindig stresszeltem idegskedtem,hogyan lehetne ugy megoldani hogy mindkettonknek jo legyen. Egy helyen dolgoztunk,egyutt mentunk,keltunk fekudtunk stb. Parom,akit a mai napig imadok szeretek,vasarnap osszepakolta egy ket cuccat es elkoltozott az egyik kolleganojehez(3 an laknak egy nagy lakasba,kollegano,az o baratja es az o occse). Penteken minden happy volt elvittem vacsorazni kicsit ott I osszekaptunk,de csakbpar masodpercig tartott a ",veszekedes". Szombaton kerte vigyem at a baratnojehz focimeccset akarnak nezni mert az o bratja focizik,ezen en kiakadtam hogy egyedul hagy szombat delutan. Aznap meg hazahoztam szoszerint konyorogtem neki jojjon haza ne aludjon ott. Vasarnap delelott azzal valt el,hogy neki kell egy ki szabadsag,nap 24be egyutt vagyunk,kell neki a tarsasag,es vigyem at ott lesz par npot es szerdan hzajon atbeszeljuk,de varja azt h kerrssem telefonon facebookon stb. Ez aznap meg mukodott I ,hetfon szoszerint elkuldott az anyamba hogy hagyjam beken kell neki egy kis atgonolasi ido. Hetfon este atmentem es konyorogtrm neki jojjon le bszeljunk csak par szot,mert iszonyatosan hianyzik es szeretem. O azt mondta probaljuk meg kulon... kedden bementem felmondtam a munkahelyen es lattam h az occs es a baratnom egyutt mennek ki a bazisrol. A kozeli spar parkoloban allt mindkettojuk autoja,es egyutt nevetgelve jottek ki,na nekem nem kellett tobb odamentem,mondtam h beszelni akarok vele es h miota tart az ez az egesz. A csavo ravagta hogy mar 1,5 honapja ((baratnom 2 honapja dolgozik ott ) Fogtam es mergembe ott hagytam oket. Azota osszetortem 2x az automat,korhazba kerultem szivinfarktus gyanuval ,es egyszeruen o nem is keres nem erdekli mivan velem... Hizzateszem 1 hete meg gyerektemarol,hazvetelrol beszelgettunk stb.. Egy evesek lettunk volna oktober 30.an es envan megszerettem volna kerni,romantikusan a kezet egy pesti ejszakai hajokazason.


Teljesen magam alatt vagyok,nem eszem nem alszom,egyszeruen nem tudok megmaradni 4 fal kozott,van koztunk most 600km.. Hianyzik minden vele toltott pillanat,hianyzik az illata,az olelese minden. Egyutt is laktunk a 2.honaptol.


Masfel honapja kb sokszor rakerdeztem nem e fuzogeti az occs,de o m i ndig letagadta,mindig vagdalozott h nem jon be neki meg hat 20 eves o meg 26..


Kerlek segitsetek,mitevo legyek keressem ne keressem 1,5 ev alatt a masodik nagy csalodas (elotte 3 ev). Iszonyatosan szeretem ejjel ha eltudok aludni par perce arra riadok,hogy nincs ott,holvan mitcsinal(sejtem). De en meg ezt is mehtudnam neki bocsajtani mert imadom tiszta szivbol.


Egy 24eves ferfi.



2017. okt. 6. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Ne keresd :(

Sőt, a jövőben az ilyen nőnek nem nevezhető véglényeket kerüld, tudom lehetetlen kérés, és hasztalan tanács, de próbálj egy normális lányt kifogni...


Most hülyén hangzik, de hidd el, az idő megoldja, tényleg. Most megszenveded ezt az időszakot, de nagypéntek nélkül nincs feltámadás :)

2017. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Én is csak azt tudom mondani, hogy idővel jobb lesz.

Viszont arra figyelj, hogy egy jó kapcsolat nem attól jó kapcsolat ha 0-24-ben együtt vagytok, kell egy kis tér mindenkinek.

2017. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh ember. 24 évesen nem kapsz infarktust, azt pánikrohamnak hívják és egy szakítás után teljesen normális.


Másrészt egy hét alatt csökkenni fog a szorongásod, elég sokat. A nem alvás szintén normális de ez is elég hamar helyre áll.


A kocsi összetöréshez külön gratulálnék és nyomatékosan kérnélek meg rá, hogy ha alkalmatlan vagy a vezetésre akkor ne.


Mást nagyon nem tudok írni mert a lapok ismertek. Hidd el, a nő nem hozzád való, te pedig egy-két hónap, és röhögni fogsz ezen az egészen.

2017. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Hagyd a francba.

Nem érdemes egy ilyenért bánkódni.

De a legközelebbi csajra ne tapadj rá ennyire, azt nem bírják.

2017. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit sem. Felesleges továbbra is megaláznod magad, a könyörgéssel és a beszélgetéssel sem mész sokra, nem fog változni semmi. Elég sunyi és aljas módon intézte az egészet a csaj, de ez őt minősíti. Igaza van az előttem szólónak (akkor is ha közhely), hogy az idő majd megoldja a dolgot.
2017. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Nem olvastam végig, met k@va sokat írtál, de aki elment, amögött be kell zárni az ajtót.

Egy év amúgy sem a világ vége.

Ha nincs gyerek, közös otthon, vagyonmegosztás, válás, még jól is jártál.

2017. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a #6-osnak igaza van, bár tudom ez most rohadtul nem vigasztal de hidd el, járhattál volna ennél bődületesen rosszabbul is.
2017. okt. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Legyen már egy kis tartasod ha már neki nem volt. Miért kellene padlón lenni? sírd ki magad és állj fel egy ilyen nő meg sem érdemel!!! én ilyenkor vagyok a legerősebb tedd te is ezt új élet új lehetőségek kár olyan dolog után sírni ami vissza nem jön. Ne is keresd többé kinek kell egy ilyen nő. Jön majd jobb MINDEN OKKAL TÖRTÉNIK
2017. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem egy pszichológust is keres fel, aki segít kijutni ebből, mert nagyon nem egészséges a reakciód.
2017. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
A srác valószínűleg azért mondta, amit mondott, hogy segítsen a volt barátnődnek megszabadulni az orvosi eset zaklatójától. Menj pszichológushoz.
2017. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!