Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyik pillanatról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik pillanatról a másikra távolságtartó lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt közöttünk, mígnem egyik pilalnatról a másikra rideg lett. Nem ad puszikat, nem bújik esténként mert "fáj ha oldalt fekszik és szúrja a hajam", nem ölel meg, nem keres ha nem találkozunk. De ettől függetlenül "hiányzom" neki és amikor együtt vagyunk vagy ha felhív minden rendben. Akárhányszor kérem, beszéljük meg, hárít.

Ha megbeszélünk valamit, elfelejti, nem tartja be. Most lesz a szülinapom, és közölte, hogy nincs ötlete mit adjon(mondtam neki, hogy ez nem egy kényszerporgram, kényszeresemény, ahol ADNI KELL).

Nem volt ilyen baj közöttünk, most lett ez az egész.

Ráadásul rohadt sokat nyomkodja a hülye telefonját, minden 10 percben fent van a facebookon és ír valakinek.

Nem hiszem, hogy lány lenne, mivel mással nem találkozik rajtam kívül(minden nap találkozunk kb.)

Mit csináljak? Nem nyit a megoldás felé.


2017. júl. 24. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
márpedig ki kell szedni valahogy belőle... nehéz ügy.... lehet, hogy csak az segít, ha türelmesen vársz
2017. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már pedig ez akkor van,ha már valamiért nem akar téged.Nem hirtelen volt,csak te hiszed azt,de ez egy régi dolog következménye.
2017. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem nézed meg a telefonját?

Ha nincs titkolni valója ..nem jelent problémát az embernek az ilyen.

Hagyjatok engem a bizalommal mer hogy jaj de csúnya dolog.. szerintem mindenkinek fura lenne es kicsit bizalmatlankodna ilyen esetbe!

Mondjuk mielőtt bele nézel kérdezd meg hogy mi a helyzet ..ha azt mondja semmi akkor kukkants bele a facebook ba.

2017. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

ilyen esetben a gyanakvás nem alaptalan.

sajnos vagy nem sajnos, egyéb eszközökhöz kell nyúlni, hogy az igazság kiderüljön.

ha van lehetőséged nézz bele a telefonjába, csakis azért hogy az igazság napvilágot lásson!

ha nincs semmi akkor megnyugodhatsz, ha meg találsz valamit akkor a folytatás adott.

2017. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyik pillanatról a másikra? Nem beszéltetek bármiről, ami ezt eredményezhette volna? Ami neki rosszul eshetett.
2017. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Na, feltűnt egy másik a láthatáron. Az tuti.
2017. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nezd at alaposan a telojat a tudta nelkul. Ugyse mondana el,mi baja. Ugy egyszerubb.
2017. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem, hogy lány lenne, mivel mással nem találkozik rajtam kívül(minden nap találkozunk kb."


hogy lehetsz ennyire naiv?????


azért mert veled talizik, mással is találkozhat, vagy csetelhet, ismerkedhet.


szerintem meg nő van a dologban, és hamarosan dobni fog.


egyértelmű, hogy vmi. megzavarta, és oka van, h. eltávolódott, és sokat lób fb-n.

2017. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tapasztalatból tudom,hogy milyen találékonyak az emberek ilyen helyzetekben,csak nálunk a lány volt ilyen.Ergo annyira ne legyél biztos abban,hogy senkije nincs,hiszen állandóan telózik,te írtad.Lehet,hogy még csak flörtölget.Egyszer a volt barátnőm facebookját megnéztem,hát nem is hinnéd milyen meglepetések tudnak érni.
2017. júl. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne nyúlj a telefonjához az engedélye nélkül, mert azzal mindent elronthatsz, személyes dolgok tabunak számítanak.

Sokkal inkább azt javasolom, hogy amikor írogatnak kérdezd meg hogy kivel és miről levelezik és ha nem ad kielégítő-hihető választ, akkor kérjed, hogy mutassa meg neked, szeretnéd látni. Ha erre nem hajlandó, akkor nem kell erőltetni a dolgot, elbúcsúztok egymástól. Nem vagy a főnöke, ha nem őszinte veled, titkolózik, akkor nem vagytok egy pár, csak egy lakásban éltek.

2017. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!