Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell valakinek a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell valakinek a saját hobbiját, vagy szenvedélyét a másikra erőltetni?

Figyelt kérdés

Ismerek egy párkapcsolatot, ahol a nő táncol, minden rendezvényre ahol lehet táncolni egyéni partnerrel a párját hívná el, és még meg is tanította őt pár lépésre, és mutatott neki pár könnyű táncot, amit megtanulhatnának.

A férfi teljesen más ágon van, ő is sportol, de ő úszik, és a nő nem szeret úszni, így nem nyaggatja, azzal, hogy ússzon ő is, meg csak párszor..

Nekem tök furcsa, miért kell egy kapcsolatba a másikat belehúzkodni valamibe, amit mi szeretünk, de ő mást csinálna inkább?

Nálatok van ilyen? Nektek ha van valami amit imádok, muszáj a párotoknak asszisztálnia hozzá?


2017. júl. 21. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezt sosem értettem! Jó, ha van közös hobbi/érdeklődés, de hogy minden - mindig!? Á - Á!
2017. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát engem pl az sem zavar ha nincs.

Legalább egy kis levegő addig számunkra, míg mondjuk párom kondizik, én meg futok.

2017. júl. 21. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a pasi nem akarja, akkor gáz amit a nő csinál. (Az meg még gázabb, hogy a pasi nem áll ki ebben az esetben magáért.) De honnan tudod, hogy a pasi nem akarja?
2017. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Egyfelől igazad van, másfelől van egy apró különbség: a táncot együtt csináljuk, mégpedig többnyire egymást átölelve. Úszni meg mindenki a saját tempójában úszik. Sőt, tovább megyek: ha az én szenvedélyem a salsa vagy az argentin tangó,akkor én azt táncolhatom másik férfivel is, de megnézném a barátom arcát.
2017. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy a ferfit ez zavarja-e egyaltalan. Neha belefernek olyan dolgok is az ember eletebe, amiket amugy nem uz hobbi szinten, nem kell ehhez nyaggatni sem.
2017. júl. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A testvéreméknék a férfi táncol, a nö meg parkourozik, külön-külön. (És a nö nem cirkoszol a tánc miatt, mégha latin táncokról van is szó, mert fel tudja fogni, hogy ez tánc és nem más)

Természetesen VAN közös hobbijuk is, de hetente pár alkalommal mindenki a saját érdeklödésének megfelelö hobbival foglalkozik, és eszükbe sem jutna a másikra eröltetni olyat, ami nem tetszik neki vagy nem érdelli.

2017. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem nem tetszik neki, nem tud táncolni, hisz a nő tanította meg pár alaplépésre is.
2017. júl. 21. 16:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Az embereket általában először megtanítják, mielőtt tudnak valamit, szóval ezzel nem mondtál semmit. Mi bajod a nővel, a pasiját akarod talán? Te vagy az álomnő aki nem erőltetne rá semmit, mi, és nem érted, mit csinál azzal a hárpiával.
2017. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Felesleges volt a hozzászólásod.

Nem az égből szedtem, a párja mondta egy a társaságunk aminek a párja is a tagja, és ott firtatta .

2017. júl. 21. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:
A párom 13 éve nem volt moziban, van egy enyhe tömegiszonya, de velem minden hónapban eljön egyszer, mert azt mondta: "a megfelelő emberrel a világ végére is elmennék". A párkalcsolat arról is szól, hogy a másik kedvéért kilépsz a komfortzónádból.
2017. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!