Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne a helyemben? Várna vagy elfelejtené?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, aki fiatalabb nálam pár hónappal, meg úgy kb 2 hónapja. Kb 10 napot jártunk, aztán vége lett mert nem szerettem igazán. Azonban hiányát csak akkor éreztem mikor már késő volt. Az elmúlt 2 hónapban szinte minden nap sírtam utána és tegnapelőtt felkeresett telefonon és közölte, hogy újra szeretné kezdeni, mert nagyon sokat gondolt rám az elmúlt időben. Azonban ismerősei azt mondják neki, hogy hagyja a dolgot mert ha egyszer nem ment, akkor másodszorra sem fog. Azonban ő ragaszkodást mutat. Egy iskolába járunk viszont két különböző településen lakunk, melyek közt nincs autóbusz-összeköttetés. A sulinak vége és így már nincs hol találkozzunk, azonban ő, annak ellenére hogy én azonnal beleegyeztem az újrakezdésbe, gondolkodási időt kért. Lehet, hogy elsiettem a válasszal? Dehát nagyon szeretem és nem akarom újra elveszíteni, mikor már ilyen közel van hozzám. Csalódtam egy kicsit benne, mert úgy volt, hogy a suliban összefutunk és megbeszéljük, ő azonban tartózkodott. Ez rosszul esett és nem tudom mit csináljak. Nem akarom, hogy azt higgye, hogy úgy tehet velem akár egy ronggyal. Ti hogyan folytatnátok a helyemben a történetet?
2010. máj. 28. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzá ragaszkodsz, hanem a tudathoz, hogy van kapcsolatod! Keress másik fiút! Lesz ennél sokkal jobb is! Amúgy szerintem teljesen felesleges információ volt az hogy "pár hónappal" fiatelabb nálad... :S Biztos nagyon fiatal kislány vagy még. (12-14 körüli)
2010. máj. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 16 vagyok. Nem kicsi kislány csak szerelmes!!! Olyan nehéz ezt egyeseknek megérteni???
2010. máj. 28. 17:33
 3/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ha írok, akkor az igazat írom, nincs minek kamuzzak se a koromról se másról. Nemde?
2010. máj. 28. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
16... jah én elhiszem. Én is voltam szerelmes, meg más is. Akár hiszed, akár nem. :) Lesz ennél jobb is! De ha ezt nem hiszed, akkor tedd csak amit akarsz! Az élethez hozzá tartozik, hogy 18-19 éves korunkig elkövetjük azokat a hibákat amiket többé nem fogunk. Sok sikert! 23/F
2010. máj. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mégis milyen hibát vélsz felfedezni esetemben?
2010. máj. 28. 17:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Összejössz-szakítasz-összejössz(megint)-szakítasz... Különösebben nem látok bele az életedbe... Én is csak úgy lettem tapasztalt, hogy saját magam megjártam az utam. Ha folyton más osztogatta volna nekem az észt, akkor olyan tapasztalt lennék mint egy csecsemő... :(
2010. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Attól még kérhetek tanácsot, csak felismerem mi a jó és mi a rossz, nem vagyok a legtapasztaltabb a világon de hülye sem!
2010. máj. 28. 17:52
 8/15 anonim ***** válasza:
én se mondtam hogy hülye vagy...
2010. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még szerencse!
2010. máj. 28. 17:55
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért? Amúgy milyennek ismersz? :D
2010. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!