Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szubmisszív beállítottságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív beállítottságú nőből milyen anyuka lesz?

Figyelt kérdés

A barátnőm ilyen és nem panaszkodom, de nem nagyon tudom elképzelni anyaszerepben azok után amiket csináltunk. Ez most kicsit furcsán hangzik, de nem tudom mit kéne tegyek mert lassan szeretnék gyereket.


Van itt olyan aki hasonló helyzetbe került bármelyik oldalról ?


2017. okt. 6. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Szubmisszív nő vagyok. Kicsit következetlenebb vagyok a gyerekekkel, mint a tőlem jóval határozottabb nők. Nem tudom mindig végigvinni az akaratomat náluk. (ettől néha ki is borulok, amit látnak..) de a gyerekeink életvidámak, édesek, egészségesek, nagyon szeretik apát és anyát is.

Ja, és szerintem az átlagnál gyakoribb, hogy ha már ott a párom este, akkor szólok valamiért, nekem nem csinálják meg a bébik, és akkor: "apa, légyszi szóljál már rájuk" és akkor megcsinálják. Sőt, olyat is szoktam mondani, hogy majd apa ezt és ezt fogja csinálni, ha megjön, ha nem fogadsz szót...


Nem direkt csinálom ezt, sőt, igaziból az is akkor tűnt fel, hogy kicsit gyenge vagyok a nevelésben, mikor kórházban voltam az egyik kicsivel, és volt egy olyan összeszedett, szuper határozott, következetes anyuka velem, hogy szembesültem a gyengéimmel. Amúgy a gerekek tudnak viselkedni, utcai, bolti hiszti egy-egy volt életünkben velük, nem szégyenítenek meg, oviban is tök okék..

szóval nem a világ vége, dehát vannak nálam határozottabb nevelők is.

Remélem ilyesmire gondoltál.

És persze, sok a simi, puszi, bújás, a fiam kb. szerelmes belém, én is belé. Lányommal is kicsit inkább barátnősre veszem a figurát néha...

2017. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nem pont erre gondoltam de ez is nagyon jó.


A pároddal milyen a szexuális kapcsolatotok a gyerek óta ? Mi elég sok durva dolgot csinálunk néha és egy gyerek után nem tudom, hogy tudnánk ezt kezelni normálisan.

2017. okt. 6. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, szexuálisan szubm. oh, bocsi, az mááás.

Nálunk nemigen volt szünet a szexben, csak a kötelező hat hét, de addig is én őt kényeztettem pár hét után, mikor már bírtam.

Hát rafináltnak kell lenni. Most már azért nem csecsemők, sőt, egyre később alszanak el este, és nagyon közel van a szobájuk. most pl. kiszoktünk a fürdőszobába, és ott vettük birtokba a különböző alkalmatosságokat, egyszerűen azért, mert az istennek nem akartak elaludni. (Nem kellettünk nekik ehhez, tehát nem otthagytuk őket, úgymond, csak nem akartuk kivárni a negyvenedik balról jobbra-jobbról balra fordolódást...)

Nos, vadulni is lehet, azért a pici gyerekek sokat alszanak. Soha semmit nem vettek észre még ők a mi szexuális életünkből. Mikor még csak egy volt, akkor a napközbeni alvásait mindin hétvégén kihasználtuk, mert este kemény volt az alatatás, utána már elég fáradtak volunk. aztán a babák viszonylag korán elalszanak. Nem kell hangoskodni, de ... hát nem tudom, nálunk nincs nagy változás, sőt, most a szökős alkalmak kifejezetten lendítettek... Volt olyan, hogy betegek voltak, sokat kellett velük aludni, és akkor meg lepasszoltuk őket anyósnak, hogy megyünk vásárolni:-))) és két órára hazaautóztunk, elvoltunk, majd elmentünk értük, előtte még vettünk egy kiló kenyeret:-)

Ha alszanak, mélyen alszanak, nem kell mondjuk nagyon hagnosnak lenni, de kiságyból nem tud kimenni pl..

2017. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az, hogy valaki milyen az ágyban, nem köthető ahhoz, milyen az életben.


Ha csak szexuálisan szub a párod, lehet szigorú anyuka, téged meg kenyérre kenhet majd a kislányod.


Ha úgy veszed észre, hogy a kapcsolatotokban is inkább alárendelt, ez még így sem jelent semmit. Biztos van olyan barátnője vagy ismerőse, akivel ő van irányító szerepben. Valószínűleg a gyereknél is így lesz(mint nálam).


Nem való neked a bdsm, ha a szexuális életet összekevered a hétköznapi viselkedéssel.

2017. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!