Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet harmonikus, hosszútávú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet harmonikus, hosszútávú kapcsolat egy domináns nő és egy alárendelt férfi között?

Figyelt kérdés

Részben társkeresési problémát is érint, bár talán mégis alapvetően párkapcsolati problémáról van szó, azért tettem mégis ebbe a kategóriába a kérdést. Egyrészt az a gond, hogy a BDSM-oldalak leginkább szexpartnerkeresőként, illetve fizetős szolgáltatások hirdetéseiként funkcionál, és az igazi párkeresés pedig háttérbe szorul. A normál társkeresős oldalak meg nem terjednek ki erre az oldalára a kapcsolatoknak. Ennek oka lehet az, hogy ott nem nagyon meri az ember ezt az oldalát felvállalni, legalábbis én, magamból kiindulva erre következtetek, mert attól félek, hogy így nehezebben találok párt magamnak.


Sajnos nem volt még párkapcsolatom, viszont a normál kapcsolat számomra egy kicsit unalmasnak hat, a BDSM meg kissé meredeknek. Másrészt, nem kalandokat, alkalmi szolgáltatást keresek, hanem tényleg egy tartós, minőségi kapcsolatot, ugyanakkor pedig tök reménytelennek látom ezt a helyzetet. Alapvetően azt szeretném, hogy a lány irányítson szexuális téren is, csakúgy, mint az élet egyéb oldalain. Ráadásul nálamnál több évvel fiatalabb lánnyal tudom ezt csak elképzelni, ami még inkább megnehezíti a helyzetemet. De a hierarchián túl nagyon fontos a kedvesség, a szerelem mindkettőnk oldaláról, de egyre inkább tűnik utópiának ez a képzet. :(


Van egyáltalán ráció abban, hogy ilyen kapcsolatra szert teszek, vagy jobb ha elfelejtem ezt az egészet? Nektek van valami tapasztalatotok ebben?


Köszönöm előre is a segítő válaszokat!


27/F



2017. máj. 21. 01:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

Sok no bukik az ilyen ferfiakra,csak nem tudatosult bennuk,h ilyen ferfivel lennenek boldogok parkapcsolatban.

N

2017. máj. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj veled hogy te a valo eletben is elvarod az iranyitast, nem csak az agyban es ez gond. Te nem szerelmet keresel hanem egy pot anyukat.

Nem baj ha az agyban szubmissziv vagy, ez tenyleg bejon a nok egy csoportjanak, az a baj hogy onallotlan vagy, eretlen, kb mint egy nagy gyerek es ez senkinek nem jon be.

2017. máj. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
1-es vagyok es a valo eletben is szeretem,ha a pasimnak megmondom,mit csinaljunk. En ezt szeretetm,igy termeszetes. Ha engem iranyitana,akkor veszekedes lenne. Sok no van igy ezzel.
2017. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Erika Berger, sajnos félreérted, szó sincs önállótlanságról, hanem ezt élvezem. Olyannyira, hogy ha rám lenne utalva, én is simán irányítanék, ha erre vágyik, de alapvetően olyat keresek, aki szeret irányítani.
2017. máj. 21. 12:26
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen pár ismerősöm, 8éve vannak együtt. Egy másik 12éve és 2éves a kislányuk. Nem szabad felaadni a keresgélést, van ilyen!

30F

2017. máj. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Lehet, hogy az ágyban érdekes, ha a nő irányít, de az élet más területén egy idő után már elviselhetetlen lesz, ráadásul, ha fiatalabb, éretlenebb is, másként látja a dolgokat, mint te, és ez konfliktushoz fog vezetni. De szerintem neked inkább egy pszichológushoz kellene elmenned előbb.
2017. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyi nekem bejon az ilyesmi meg mas noknek is, viszont ne keverd az eletkeptelenseget azzal hogy azt elvezned iranyitanak.

Pl nekem elegge ugy hatott az irasod h meg a csajodnak kell munkat talalnia neked, ez az ami gaz. Ha felreertettem bocs...

Sokaknak az tetszik mikor a "normal" eletben hatarozott vagy es sikeres a munkadban....este meg egy kis odaado szolga, magyaran csak es kizarolag az Urnodnek vagy a korcsa senki masnak :)

2017. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen félreértetted. Nem egy szerencsétlennek akarom tudni magam, akinek még a munkában is az Úrnőjének kell segédkeznie. Nem is értem, ilyesmi hogy jutott eszedbe, az pont nem szolga jellemre vallana, mert a nő tevékenykedne helyettem. Úgy látszik, tényleg nehezen jön át az elképzelésem... Olyan szolgának képzelem magam, aki amit tud, mindent megtesz a barátnőjéért. Azért az eléggé más szitu, mint amit Te vázoltál fel...
2017. jún. 23. 23:30
 9/26 anonim ***** válasza:

Hmm...az a baj, hogy annyiszor hallottunk, lattunk mar ilyesmit es mar nem lehet tudni ki mit ert azok alatt a szavak alatt amiket Te is hasznalsz. Ha komolyan gondolod en azt mondom sok sikert Neked!

Viszont ha talalsz valaki ennyire tokeletes lanyt magad melle es nincs szerelem, de van minden mas (szeretet, tisztelet, kozos jovokep, kielegito szexualis elet, kivalo beszelgeto partner) el ne engedd! A szerelem mulo dolog es amugyis csak az eszed veszi el es minekutan vege lesz ennek a felemelo erzesnek kiabrandultá valsz.

Emiatt eldobni egy komoly, jol mukodo kapcsolatot bun;)

2017. jún. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a szerelmet éppen az említett többi ok táplálja, szerintem mi magunk fel tudjuk éleszteni, ami pedig egy igenis jó dolog, nem hiszem hogy erről le kellene mondanunk. :)
2017. jún. 24. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!