Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne nyaggassam, mert ő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne nyaggassam, mert ő ilyen beállítottságú?

Figyelt kérdés

Még csak pár hete vagyunk együtt a barátommal, de máris akadt 1-2 problémánk. Többek között az zavar engem, hogy ha én nem kérdezném, hogy mikor találkozzunk, mikor ér rá, hányra legyek és hol, akkor gyakorlatilag sosem látnám, hiszen neki esze ágában sincs érdeklődnie eziránt. Szóvá tettem neki, hogy engem ez nagyon zavar, úgy érzem kettőnk közül csak nekem fontos ez a kapcsolat, erre annyit mondott, hogy nincs igazam, ő igyekszik a kedvemben járni. Mégsem változott azóta sem semmi. Facebookon egyébként szokott írni, és mielőtt összejöttünk akkor is ő kérte, hogy adjak neki egy esélyt, de ezen kívül semmit nem tesz értem. Ha hazautazom vidékre a családomhoz, akkor nem kérdezősködik, hogy mikor megyek vissza, elmondja hogy unatkozik és semmi dolga, mégsem kér hogy menjek vissza hozzá hamarabb. Úgy érzem neki minden mindegy, kicsit sem töri magát értem. A személyes találkozóinkon egyébként jól érzem vele magam, kérdezősködik és odafigyel rám, tehát ezzel nincs probléma.


Kicsit összezavarodtam. Lehetséges, hogy ő ilyen 'semmi nem érdekel' beállítottságú? Hogy győzzem meg, hogy tegyen egy kicsit értem? Vagy rá kellene hagynom inkább? Idővel több érdeklődést mutat majd?


2016. jan. 18. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy megvárnám, hogy mi történne akkor, hogy ha én nem ajánlanám fel a találkozást. Persze ez nehéz olyankor, amikor neked hiányzik.
2016. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen.
2016. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem úgy van vele, hogy már megszerzett magának, minek törje magát ezek után? Úgyhogy ez már az elkényelmesedés első jele, mondjuk fura, mert ez általában később szokott előjönni, jobb esetben csak évek, hónapok elteltével (legjobb esetben soha), de úgy látszik nálatok ilyen hamar jött.. minden esetre ez nem jelent túl sok jót.
2016. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem keres nem érdekled. Sorry.
2016. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kapcsolatban te vagy az iranyito. A leiras alapjan o flegmTikus tipusba tartozik. Az ilyen. Folyik az arral. Nehez megszokni. Nagyon szeret Teged. De nem kezdemenyez. Kinkretan mondd neki, h o is szorgslmazzon talalkozokat fele aranyban.
2016. jan. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!