Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak? Mit kellene máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés
Sok-sok csalódás után kb. egy hónapja megismerkedtem egy szimpatikus "fiúval" (29 éves, én 31). Egy ideig szuper volt minden, nagyon jókat beszélgettünk, egy hullámhosszon voltunk, napi szinten találkoztunk, nálam is aludt rendszeresen. De a héten nekem volt egy vizsgám, amire tanulnom kellett, így kértem, hogy aznap ne találkozzunk, illetve csütörtökön sem éreztem már jól magam, de aznap még nálam töltötte az éjszakát, illetve pénteken haza is küldtek a munkahelyemről, annyira nem voltam jól, így jeleztem neki, hogy nem szeretném megfertőzni, inkább majd csak a hétvégén találkozzunk. Ő 2 állásban dolgozik, esténként általában csak hulla fáradtan bezuhant a lakásba, megmasszíroztam a hátát és hagytam aludni (nem erőltettem a szexet, hisz láttam, hogy kimerült). Tényleg örömmel vártam minden nap, vettem neki néhány ruhát és használati tárgyat is ide, hogy bármikor tudjon jönni, erre tegnap nagyon csúnyán kiosztott, hogy én nem fogadom el őt olyannak, amilyen, és már nem kívánom és biztosan szakítani akarok - holott ennek semmi jelét nem adtam, csak a tanulás és a betegség miatt kértem, hogy ne töltsünk együtt 2 éjszakát. A szép szóra nem hallgat, csak a saját igazát hajtja, hogy én őt le akarom rázni, miért nem mondom meg, ha szakítani akarok... én ezt a lelki terrorizálást nagyon nehezen viselem, és azt is, ha valaki nem érti meg, hogy nem vele van bajom, csak most ilyenek a körülmények, amikről nem tehetek. Amúgy -ezt leszámítva- minden szuper lenne, próbálom éreztetni vele, hogy szeretem és fontos nekem, de annyira nincs önbizalma, hogy egy-egy ilyen szituban csak a rosszat tudja meglátni. Mit tegyek? Folytassam vele, vagy ez csak rosszabb lesz? Nem fogom hagyni, hogy bűntudatot keltsen bennem olyan dolgok miatt, amik alaptalanok.
2017. okt. 7. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen az exem, folyton rád vetíti ki a saját frusztraltsagat, később még rosszabb lesz.

Ha amúgy a többi dolog ok, kapna még egy esélyt, de ne éld bele nagyon magad és láss egy kicsit a lila kodon túlra is.

Az ilyen egy energiavampir!

2017. okt. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Onertekelesi problemai vannak,rad vetiti ki es szerintem csak rosszabb lesz. Feltennem magamnak a kerdest h van-e idom, energiam megmenteni egy ilyen embert onmagatol,mikozben te szemmel lathatoan halal normalis es odaado vagy. Ha 21eves lennel,azt mondanam h patyolgasd a kis lelket es majd alakul,stb, de 31vagy,erett no,jo gondolkodassal, szerintem hagyd a jatszmakat es a hisztis ovisokat masoknak. 35N
2017. okt. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ezek szerint nem bennem van a hiba...
2017. okt. 7. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Folytassam vele, vagy ez csak rosszabb lesz? "


Ne folytasd vele és igen, csak rosszabb lesz!

Egy kapcsolatban elég a valós problémákkal megküzdeni, nem hiányzik, hogy valamelyikük állandóan műgondokat generáljon és a másikat folyton védekezési pozícióba kényszerítse.

Volt ilyenben részem, egy pokol volt az állandó magyarázkodás.

2017. okt. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem Te többet is tettel egy hónap alatt mint kellett volna, plusz volt benned megértés is irányában.

Viszont neki semmi ilyen veled szemben, egy hónap után szerintem ez probléma és csak fokozódna.

Szerintem ne erőltesd mert nem lesz jobb ha már így indult. Véled nincs gond!

2017. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Veled* -telo néha életre kel és belejavít:)
2017. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

... és mindezt egy hónap ismeretség után?

A fene sem kínlódna egy ilyen idiótával!

2017. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Ez egy beteg f@#sz! :O
2017. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!