Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme véget vetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme véget vetni egy kapcsolatnak, ha úgy érzed a következő sem lesz jobb?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki próbál meghódítani, de tudja, hogy párkapcsolatban vagyok.

Tényleg nagyon rendes, kedves, figyelmes, de belegondoltam, hogy idővel ő is változna.

Teljesen más személyisége van mint a mostani páromnak, de lehet vele másféle problémák adódnának idővel.

Nem tudok mérlegelni, úgy érzem vele is ugyanoda jutnánk, mint ahol most vagyok.

Fogalmam sincs mit tegyek, lehet nem is való nekem párkapcsolat, mert mindenben csak a rosszat, a problémákat és a végét látom.


Mihez kéne kezdenem?


2017. aug. 21. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A mostani pároddal kéne megoldanod a problémákat első sorban. Mindenki megváltozik, a köd elmúlik, igen. Ezért van az, hogy dolgozunk a kapcsolaton jobb esetben, nem eldobjuk, ha valami nem megy. Hány évesek vagytok?
2017. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Akkor van értelme véget vetni egy kapcsolatnak, ha az nem működik és több boldogtalanságot hoz, mint örömet, valamint a problémákat nem lehet megoldani.. és ez most teljesen független attól, hogy van-e kilátásban új kapcsolat, egészséges ember képes egyedül is kiegyendúlyozott lenni, amíg nem talál valaki olyat, akivel minden klappol.
2017. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Amikor hosszas önmarcangolás után rávettem magam, hogy keresek magamnak párt, úgy döntöttem, úgy csinálom, hogy jó legyen. Rajtad is múlik, hogy jó legyen, nem csak úgy hagyni, hogy történjenek dolgok.
2017. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van, mert ha már megfordult ez a fejedben, akkor nem szereted a párod. Ha megpróbálod ezzel a másikkal, vagy bejön, vagy nem, de nagyobb az esélyed a boldogságra, mint a mostanival. Ha meg nem jön be, maradhatsz egyedül is, az sem a világvége.
2017. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha eleve így állsz hozzá nem sok.És jól látod,valószínűleg nem is kellene párkapcsolatban gondolkoznod senkivel.

Kösz.

2017. aug. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!